top of page

Doświadczenie klienta

Prawdziwe historie

Jeśli jest coś, co nas cieszy i nadaje sens naszej pracy, to są to opinie naszych klientów na temat stosowania Vitestinu®. W trosce o przejrzystość stworzyliśmy tę sekcję, w której nasi klienci dzielą się swoimi doświadczeniami.

Zgodnie z zasadami Google Adwords, których przestrzegamy w celu reklamowania się w Google, nie możemy podawać odnośników z twierdzeniami dotyczącymi konkretnych wyników, chyba że zrzekniemy się odpowiedzialności. Z tego powodu musimy Cię poinformować o następującej sprawie: nie można zagwarantować konkretnych wyników, a doświadczenia klientów mogą się różnić. 

Niemniej jednak gwarantujemy, że wszystkie referencje są autentyczne i napisane przez konkretnych klientów, którzy zakupili u nas Vitestin®. Jeśli są Państwo zainteresowani i chcą skontaktować się z daną osobą, a klient wyrazi na to zgodę, przekażemy Państwu dane kontaktowe. Napisz do nas z prośbą o kontakt.

Recenzję dostarcza osobna aplikacja, nie mamy wpływu na treść, nie edytujemy jej. Każdy z klientów wyraża swoje subiektywne opinie. 

Naciśnij, aby wyszukać szybciej  Ctrl + F  i w otwartym oknie  w prawym górnym rogu wpisz nazwę, część słowa  (np.: biegunka, gluten, celiakia, zaparcia, alergie...). Wyszuka wszystkie te słowa w całym tekście.

VIII-sklenice-v0-bez-a-reflex-376x698px_srgb_PL.png
96,9 %

Oceniło 168 użytkowników

Ocena

4,85 w oparciu o 168  opinii naszych klientów

3-otaznik_srgb_pl.jpg

Dobrý den,

Moje zkušenosti s přípravkem Vitestin:

Před více než dvaceti lety mi začaly zažívací problémy, spojené se střídavými průjmy nebo zácpami a bolestmi ve střevech. Asi po pěti letech mi byla diagnostikována Crohnova choroba. Problémy se i po léčbě postupně zhoršovaly a přibývaly další - kožní projevy, poruchy imunity a nesnášenlivost většiny běžných léků, což dělá starosti lékařům při léčbě jiných onemocnění.

S Vitestinem jsem se setkala před několika lety a od té doby ho periodicky užívám. Zpočátku jsem ho brala několik měsíců každý den, nyní mi stačí jedna až dvě skleničky během týdne. Přineslo mi to posílení imunity, zklidnění střevních potíží a pravidelnou stolici s tím, že se tak dá s Crohnem docela slušně žít.

Vitestin jsem doporučila i několika známým a jsou s ním též spokojeni.

14.3.2022

Jaroslava B., Police n. M.

 
 

Piszę ten e-mail, aby podziękować za zakup produktu Vitestin. Nie chciałbym cię długo zwlekać, bo czas jest cenny, więc w skrócie.  Miałem problemy z metabolizmem przez około 5 lat. Biegunka, ból brzucha. Po prostu skonsultowałbym się z moim lekarzem. Zrobili analizę stolca, nic. Wszystko jest w normie, bez krwi. Próbowałem Immodium, Endiaron, a następnie probiotyków jelitowych. Trochę się poprawiło, ale kiedy przestałem je jeść, wróciło do „normalności”. Przestałem więc jeść wędliny, pić kawę, czerwone wino, mocny alkohol. Poprawiło się o połowę, ale nadal miałem problemy. Wtedy moja kochanka poleciła mi Vitestin. Dostała napiwek od koleżanki, której pomogła. Zastanawiałem się, dlaczego nie. Gorzej być nie mogło. Kupiłem 8 dawek. Byłem lepszy . Zaraz po kolejnej 10. Poprawiło się jeszcze bardziej . Kupiłem więc 18 dawek. Cud . Mogłem jeść, co chciałem. Wolność… A więc – uwolniłeś mnie od tego, że pół godziny wcześniej musiałam iść do metra, bo wiedziałam, że pójdę dwa razy. Uwolniłeś mnie od kłopotliwych sytuacji, od przyjaciół, od nieprzyzwoitych toalet i od gęstych krzaków w parku.       . Od pół roku czuję się dobrze i dziękuję za to. W tym tygodniu zamówię dawkę "podtrzymującą" lub "stabilizacyjną" 20 sztuk.

Dzięki jeszcze raz. Twój fan

16.2.2022

smajlik.png

Libor C., Praha

 
 
Došková Oľga NEJDEK - nadýmání, žáha, hemoroidy, průjem.JPG

Drogi NATURA IMUNECO!

Od dłuższego czasu mam problemy z trawieniem. Dokuczały mi wzdęcia , zgaga , hemoroidy , luźne stolce . Po 6-dniowym kursie przyjmowania Vitestinu doświadczyłem szybkiej poprawy stanu zdrowia. stan . Jestem o wiele bardziej witalna, luźne stolce ustąpiły 4-5 razy dziennie, ustąpiły wzdęcia i zgaga, ustąpiło zmęczenie i drażliwość. Poleciłem go znajomemu i mogę go również polecić nieznajomym.

Chciałbym wysłać na powyższy adres kolejne 12 sztuk Twojego produktu.

Życzę Ci wielu sukcesów w zasłużonej pracy, a zwłaszcza zdrowia, które pomagasz swoim klientom odnowić i wzmocnić.

Pozdrowienia

 

8.1.2022

Došková Oľga

 
 
recenze nadýmání zácpa Voborník Kare manželkal_edited.jpg

W załączniku zamieszczam literówkę wstępnej oceny skuteczności Pana leku na problem zdrowotny jej żony. Oryginał został już wysłany. (około maja 2021)

Odnosząc się do danych podanych we wstępnej ocenie, z przyjemnością stwierdzam, że do chwili obecnej tj. 21 listopada 2121 r. nie było żadnych problemów zdrowotnych z żoną. Przyczyny problemów zdrowotnych mojej żony zostały usunięte dopiero po zażyciu Vitestin . Żona nie przyjmowała żadnych innych leków likwidujących wyżej wymienione problemy zdrowotne, nie szukała pomocy medycznej. Ze względu na szybką skuteczność twojego Vitestin nie był on nawet potrzebny . Moja żona i ja mieszkamy sami iw wieku 80, 84 lat jesteśmy wdzięczni za wszelką pomoc, zwłaszcza jeśli chodzi o zdrowie. Dlatego jeszcze raz dziękujemy za wszystko i życzymy wszystkiego najlepszego. Pozdrowienia

21.12.2021

Karel Voborník z panią, Želiv

 

Oryginalną ocenę można znaleźć pod 30.04.2021

 
 
Stýblová Jarmila ČESKÉ VRBNÉ - ČB - polyp, divertikly, průjem_edited.jpg

Podczas kolonoskopii mój polip został usunięty lata temu i zdiagnozowano uchyłki . Byłem zupełnie bez problemów. Dalsza kolonoskopia nie jest już konieczna. Jednak tej wiosny miałam częstą biegunkę . Problemy te nasilały się z dnia na dzień . Odkryłem Vitestin w magazynie. Zacząłem brać 1 butelkę dziennie. Początkowo stan się pogorszył, po 10 dawkach biorę 1/2 szklanki dziennie i czuję się lepiej. Czasami mam więcej stolców, ale to już nie jest niekontrolowana biegunka. Muszę też liczyć, że ze względu na mój wiek stan nie zawsze będzie idealny, ale czuję się lepiej.

15.12.2021

Jarmila Stýblová, 90 lat

 
 

Wielkie podziękowania dla producenta VITESTIN, który po dwudziestej szklance rozwiązał moje długotrwałe problemy trawienne i jelitowe . Nadal go używam, ale w mniejszych dawkach, dużo ulgi i wielkie podziękowania.

20.12.2021

Helena, Přerov

 
 
 

Szanowni Państwo, Na prośbę sprzedawczyni z Tachova ze sklepu przy ulicy Husitská przesyłam Państwu doświadczenie z produktem Vitestin. Kupuję go od kilku miesięcy dla mojego męża, który cierpiał na biegunkę i wzdęcia . Co miesiąc pije 10 szklanek i można powiedzieć, że ma kłopoty . Jesteśmy zadowoleni z tego produktu i będziemy go nadal używać

23.11.2021

Dana K., Tachov

 
 
 

Witam, chciałbym podzielić się moim doświadczeniem z Vitestinem - aktywną pielęgnacją jelit.  

Mam 30 lat i od 2 lat cierpię na odchudzanie i często gdy jem coś „niezdrowego” czuję się chory. Według wszystkich badań powiedziano mi, że to z powodu stresu. Nie wiedziałem już, jak rozwiązać te problemy, więc znajomy polecił mi tę markę. Ponieważ próbowałem wystarczająco i zawsze wydawało mi się to za drogie i bez efektów, więc pomyślałem, że jeśli spróbuje tego znajomy, spróbuję. Byłam mile zaskoczona, jak po miesiącu przyjmowania Vitestin - jelitowa pielęgnacja poprawiło mi się trawienie , a jelita wydawały się zagojone, oczyszczone . Powoli przybieram na wadze, a moje trawienie jest bardziej zrównoważone . Zdecydowanie nie bój się próbować, zdecydowanie polecę tę markę  :-)

17.11.2021

Pavla, Roudnice nad Labem

 
 
 
Schrek Ondřej recenze.JPG

Świetny produkt poprawiający trawienie, ponadto na bazie naturalnej .

9.11.2021

Recenzje z Google

Ondřej Schrek

 
 

Gratulujemy produktu. Miałem biegunkę cztery miesiące dziennie przez cztery miesiące. Przeszłam wszystkie możliwe badania, kolonoskopię, sono brzucha, gastroskopię oczywiście krew, stolec. Otrzymałam różne tabletki, w tym 2 antybiotyki. Nawet po użyciu jednej butelki twojego suplementu diety mój stan poprawiał się z dnia na dzień. Teraz stołek, nawet po dwóch dniach , odpowiedni kolor, fantazja. Aby uzyskać pełne informacje, wziąłem jeszcze dwie szklanki i mam trzy w zapasie. Butelkę wypiłem od razu, żołądek jest twardy, ale polecam. Kupiony w Ústí n / L Špitálské náměstí 3517, doskonała cena. Jeszcze raz gratulujemy i dziękuję!

W przeciwnym razie gastronomia jest wszędzie pełna i nie akceptują! Także 10 lat temu zostałam zarejestrowana w Teplicach po kolonoskopii. Uważam, że nie chcę, aby ktokolwiek miał dzisiaj problem z trawieniem. Przypadkowo znalazłem Twoje ogłoszenie w czasopiśmie.

Dzięki, dzięki, dzięki !!! Pozdrowienia

2.8.2021

Růžička Václav, Prosetín

 
 
 

Mam cukrzycę II i biorę Metforminę, po której wystąpiły efekty uboczne - nudności , utrata apetytu i biegunka . Stosowanie probiotyków i prebiotyków też nie było skuteczne, czasami stosowałam Imodium, który pomagał, ale niepożądany stan powrócił po kilku dniach. To przez przypadek odkryłem Vitestin i przetestowałem go po napisaniu w konsultacji z inż. Kupiłem 6 szklanek wraz z młynkiem. Zaraz po 1 dawce stan się poprawił , ale po 3 dawce nieco się pogorszył , utrzymywałem się i po 6 dawce stan zaczął się poprawiać. Obecnie (po wypiciu 15 szklanek) stan jest w miarę ustabilizowany , stolce 1-2 dziennie - ok, żołądek (wspomagam kroplami mięty po posiłku) uspokoił się i wrócił apetyt. Kupiłem inny kieliszek i będę go używał w łagodniejszym trybie, a przede wszystkim po to, aby mieć w domu zapas SOS. Bardzo dziękujemy za ten produkt, szybkie dostawy i bardzo pomocne, ludzkie zachowanie pana inż. Szustra. Życzę całemu zespołowi Vitestin wielu zadowolonych klientów i dobrego zdrowia.

Obecnie piję raz w tygodniu , aby nie przestać brać tego wszystkiego na raz. I zawsze jestem gotowa mieć w domu zapasy na tzw. pogotowie..... :-)

Z szacunkiem

28.10.2021

Jana K., Praga

 
 
 

Vitestin pomógł mi wrócić do okresowego postu, w którym nic nie jadłem 4 godziny przed pójściem spać. Ten schemat, w połączeniu z terapią biologiczną, pomógł mi przywrócić wrzodziejące zapalenie jelita grubego, które najprawdopodobniej Covid zaktywizował się po wielu latach, po kilku długich miesiącach.

26.8.2021

Martin, Vysočina

 
 
 

Dziękuję za przesłanie Vitesin, ale przede wszystkim dziękuję za ulgę i ogólną poprawę moich problemów spowodowanych zapaleniem żołądka . Zauważyłem znaczną ulgę po drugiej dawce twojego produktu, a wszelkie oznaki ucisku czy bólu brzucha zniknęły po czwartej dawce.  Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego.

10.10.2021

Zuzana Dupalová, Kutná Hora

 
 
 
Vodičková-Heda-Č.-BUDĚJOVICE---antibiotika,-průjmy-str.2-r.jpg
Vodičková Heda Č. BUDĚJOVICE - antibiotika, průjmystr.1.JPG

Moje doświadczenia z Vitestinem:

W grudniu 2020 dostałam przepisane antybiotyki na zapalenie zatok i ich stosowanie powodowało u mnie biegunkę 5 razy dziennie. Zwróciłem się więc (w maju) do gabinetu „Gastro”. Tam ponownie podano mi przepisane antybiotyki, mające na celu „wyleczenie” jelit. Efektem „leczenia” było to, że w ciągu 24 godzin miałam 10-12 biegunek!

Trwało to do połowy sierpnia!

Nie do pomyślenia!

Wtedy na szczęście odkryłem reklamę Vitestin. Od razu dostałem go w Č.B. w sklepie „Johanka”. Po sześciu dniach stosowania biegunka zniknęła.

Oczywiście nadal brałem Vitestin i nadal biorę go profilaktycznie. Od miesiąca jestem bez problemów.

Dzięki producentom za ten cud !!

1.10.2021

Heda Vodičková, Č. B.

 
 
 
Chocholatá Miroslava VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ.JPG

Jestem zadowolony z Vitestina. Dziękuję za tak rzadki lek.

Pozdrowienia

24.9.2021

Chocholatá, Val. Mez.

 
 
 
Funková Soňa HUSTOPEČE U BRNA - hemoroidy, tlak v břiše REC1.JPG
Funková Soňa HUSTOPEČE U BRNA - hemoroidy, tlak v břišeREC2rr.jpg

Szanowni Państwo,

Mam 74 lata. Przez cały czas diagnozowano u mnie hemoroidy bez większych trudności. Nagle poczułem ucisk w żołądku , a po zaparciach na muszli klozetowej pojawiła się krew . papier. Przestraszyłem się i postanowiłem iść do lekarza. Ale wiesz, jak bardzo lubisz odwiedzać lekarza, zwłaszcza w tym okresie krowy. Znalazłem ulotkę  z Vitestinem i po przeczytaniu opinii użytkowników zdałem sobie sprawę, że pomogło to tak wielu osobom z dużo poważniejszymi problemami, więc zamówiłem 6 okularów. Po użyciu 2 fiolek poczułem ulgę , a po użyciu wszystkie problemy zniknęły całkowicie.

Na pewno zlecę kolejny, żeby dobrze oczyścić przewód pokarmowy i problemy nie wrócą.

Dziękuję wszystkim pracownikom, którzy przyczynili się do powstania tego dosłownie niesamowitego produktu

Pozdrowienia

17.9.2021

Soňa F.

 
 
 
S.Tomáš-Dr.-HRADEC-KRÁLOVÉ-recnze.jpg

Już po kilku dniach stosowania dolegliwości jelitowe uspokoiły się , a częste (kilka dni) chodzenie do toalety odeszło w przeszłość. Polecam naprawę!  

21.9.2021

Dr. Tomáš S., Hradec Králové

 
 
 

Trzymam kciuki za Ciebie i Twój produkt, to naprawdę pomaga. Dziękuję za niego.

29.8.2021

Trafinová

 
 
 
 
P. Jana OLOMOUC - zažívání, vyprazdňování asi zácpa.jpg

 

Dobry dzień,

Od dłuższego czasu cierpię na problemy jelitowe i słabe wypróżnienia . Natknąłem się na twój Vitestin przez przypadek. Już po 6 szklankach jelita uspokoiły się, a ból w okolicy żołądka ustąpił . Ogólnie jestem lepszy. Dziękuję za ten suplement diety i życzę więcej zadowolonych klientów.

1.9.2021

Jana P., Olomouc

 
 
 

Szanowni Państwo,  

Piszę w imieniu mojego wnuka, bo w wieku dziewiętnastu lat jest już zupełnie zdrowy – tylko Vitestin nam zleca.

Ja i mój mąż mamy 68 lat. Staramy się prowadzić zdrowy tryb życia. Nie mamy większych problemów zdrowotnych. W magazynie, który w całości poświęcony jest tematyce zdrowych jelit i dobrego trawienia, po raz pierwszy zarejestrowałam zwiastun Vitestin. Na Twoje polecenie najpierw zamówiliśmy butelki na 14 dni. Czułam się lepiej pod każdym względem i byłam szczuplejsza. Mąż, który od dłuższego czasu przyjmował antybiotyki, poprawił trawienie i schudł 5 kg. Dlatego zamówiliśmy więcej okularów.  

Kupiłem Vitestin dla mojej synowej i koleżanki. Jako pierwsza synowa (33 lata) miałam nadzieję, że stan łuszczycy się poprawi. Niestety miała trudności z piciem Vitestiny, żołądek jej się unosił i w końcu się poddała. Druga synowa (48 l.) była zadowolona, poczuła się lepiej, lekko schudła i chce dalej pić Vitestin. Koleżanka (70 l.) ma wiele problemów zdrowotnych – nadciśnienie, cukier, problemy ze stawami… Vitestin widział 20 dni – pół butelki dziennie. Jest podekscytowana, ponieważ jej laboratoryjny poziom cukru i cholesterolu spadł. Chce też kontynuować Vitestin.

Kolega mojego męża, który ma nadwagę i mu pomaga, również wykazał zainteresowanie Vitestinem. Druga babcia mojego wnuka też zamówiła okulary.

Vitestin naprawdę gwarantuje to, co się o nim reklamuje, nie jest to pusta reklama. Nasza rodzina zdecydowanie zaliczyła go do suplementów diety, z którymi mamy doskonałe doświadczenie i zamierzamy go nadal pić. Dlatego mój wnuk tak często zamawia Vitestin. Dziękujemy i życzymy również dobrego zdrowia.

30.8.2021

M.K.

 
 
 

Dobry dzień,

Zdiagnozowano u mnie zapalenie jelit. Utrzymywałam dietę, brałam specjalne antybiotyki, ale nadal miałam silny ból w podbrzuszu, cokolwiek jadłam, na przykład ryż, miałam kamienie w jelitach i ogólnie czułam się bardzo zmęczona.

Przypadkowo zatrzymałem się w sklepie ze zdrowymi rzeczami, gdzie sprzedawczyni powiadomiła mnie o Vitestin. Od drugiej butelki poczułam ulgę, pieszczona przez kiszki, bóle w podbrzuszu stopniowo ustąpiły i w zasadzie po trzeciej butelce mogłam jeść prawie normalnie . W tej chwili wypiłem 6 butelek i zamówiłem jeszcze jedną.

Moim zdaniem to cud i przepraszam, że wcześniej o tym nie wiedziałam, bo od dłuższego czasu mam problemy z jelitami.

W każdym razie jest to sposób na uzdrowienie.

31.8.2021

Ivana, Hradec Králové

 
 
 

Drodzy przyjaciele,

chcielibyśmy jeszcze raz podziękować. Żona była wczoraj na kontrolnej kolonoskopii po 3 latach. Przed ostatnią kontrolą lekarze rozważali usunięcie części jelita, ponieważ było ono nie do przejścia. Lekarz, który ostatnio badał jej żonę, wziął:  wczorajsze badanie obawiało się prawdopodobieństwa sondy w okrężnicy. Wszystko przebiegło bez problemów, w jelitach nie było miejsc zapalnych ani polipów. Kobieta powiedziała, że kiedy spojrzała na ekran, zobaczyła piękną różową błonę śluzową jak gardło, uchyłki nie powiększyły się ani nie pogorszyły.  Wszystko dzięki zażyciu Vitestin.

Po operacji lekarz powiedział jej, że powinna przyjść na kolejną kolonoskopię za 10 lat lub w przypadku problemów. Ze względu na doskonały w porównaniu z przeszłością stan jelit nie kwestionowaliśmy jej opinii.

W poczekalni, czekając na żonę, rozpowszechniałem wśród oczekujących pacjentów świadomość o Vitestin. Było ich 5 i wszyscy byli w sytuacji, w której nie wiedzieli, co zrobić z pogarszającym się stanem jelit. Podczas przetwarzania dokumentów oddałem twojej pielęgniarce broszury do rozdania pacjentom.

Jesteśmy zdeterminowani, aby moja żona na wszelki wypadek robiła peeling Vitestina co sześć miesięcy.

Ponieważ zabraknie wyborów, będę czekać na nowego ministra zdrowia i chcę zwrócić się do niego o pomoc w zwiększeniu stosowania Vitestinu, w którego korzyści mocno wierzę. Jeszcze raz bardzo Wam wszystkim dziękujemy, życzymy wielu sukcesów w Waszej zasłużonej pracy. Skończyły się nam ulotki twojego lekarza (już ich nie mają). Jeśli to możliwe, uzupełnij nasze zapasy, abyśmy mogli dalej szerzyć oświecenie.

 

2.9.2021

​Małżonkowie P., Česká Lípa

 
 
 
Pozerová Dagmar OLOMOUC - operace, antibiotika, zažívání, metagolismus.jpg

Szanowni Państwo,

około dwa tygodnie temu zamówiłem Vitestin, kiedy przeczytałem ofertę i opinie klientów. Ponieważ mam długotrwałe problemy z trawieniem, postanowiłem wypróbować Vitestin. Wierzę w czeskie produkty i ufam czeskim ekspertom i naukowcom.

Po kilku operacjach i reoperacjach stawów biodrowych od dawna biorę antybiotyki i od tego czasu mam problemy. Metabolizm pogorszył się również po operacji tarczycy.

Po pierwszej dawce Vitestinu - mam na myśli 10-dniowy kurs - odetchnęłam z ulgą, więc zamówiłam kolejne 10 butelek Vitestinu. Myślę, że to potrwa dłużej, jeśli moje problemy są długoterminowe. Wierzę, że znów poczuję się lepiej. W przyszłym tygodniu zgodziłem się na kolejne dziesięć butelek Vitestinu.

Wielokrotnie brałem probiotyki i prebiotyki oraz inne suplementy diety, ale nie było poprawy.

Dziękuję za pomoc i życzę wielu zadowolonych klientów.

25.8.2021

Dagmar Polzerová, Olomouc

 
 
 

Mam wspaniałe wieści o Vitestin...

Przyjmuję to zgodnie z twoją radą nieprzerwanie od ponad dwóch miesięcy (jestem podekscytowana ....poranna biegunka nadal trwa - limfocytarne zapalenie jelita grubego, ale mam dużo energii ......) i dziś powiedziano mi rzekomo wyniki badań krwi w kardiologii w Linzu  nigdy w życiu nie widzieli tak dobrych wyników i chcieliby polecić Vitestin pacjentom cardio.

Czuję się niesamowicie, mam próbkę cholesterolu.

Dziś wyjeżdżam nocnym autobusem do Holandii, sypiam w autobusie a potem harcerz i Vitestin zabierają mnie !!!! jeden na każdy dzień ..... może się nie złamie.

Dziękuję, wdzięczny

25.8.2021

Stanislava Špírková

 
 
Kníže Z STOCHOV - CR, nemoci střev, otok slinivky, průjmy, lepek, intolerance.JPG

Dyrektor szkoły,

Otrzymałem Twój produkt Vitestin w sklepie Natura Apatica przy ulicy Gorkého 382/8 w Kladnie, gdzie kierownik, pani Blanka Kaschteová, jest bardzo pomocna.

Mam 92 lata i jadę dla Vitestin ze wsi do Kladna.

Choruję od 1960 roku. Lekarze stopniowo diagnozowali moją trzustkę, chorobę Leśniowskiego-Crohna i różne inne choroby jelit. W ciągu 51 lat używałem wielu różnych leków i krótko mówiąc, nic nie pomogło na stałe. Byłem bardzo ograniczony w sporcie i podróżowaniu. Codzienna biegunka pojawiała się niespodziewanie i na stałe w różnym czasie. Nienawidziłam glutenu i żadnych ciastek.

Vitestin całkowicie mnie wyleczył. Na początku kupiłem 12 sztuk i używałem ich zgodnie z instrukcjami i radami pani Kaschte. W ciągu 3 tygodni biegunka ustała. To, co różne leki zawiodły w ciągu 51 lat, Vitestin dokonał w ciągu 3 tygodni. To dla mnie zupełny cud . Dzisiaj kupuję Vitestin tylko jako rezerwę lub ubezpieczenie na przyszłość i nie używam już całej szklanki na co dzień. Teraz mogę podróżować wszędzie i bez ryzyka. Polecam Vitestin każdemu, kto ma podobne problemy jak ja od 51 lat. Wielu lekarzy w ogóle go nie zna, więc nie mogą go polecić ani przepisać.

Dzięki Waszej firmie jestem niezmiernie zadowolona.

Pozdrowienia

19.8.2021

Z. Kníže, DPS Stochov

 
 
 

Kupuję Vitestin dla mojej mamy. Przez całe życie miała problemy z wypróżnianiem , czasami musiała przyjechać po nią karetka, ponieważ miała stan zapalny w jelitach podczas długotrwałego wypróżniania. Lekarze leczą ją na leniwe jelita . Natknąłem się na twoje ogłoszenie w magazynie i wypróbowaliśmy Vitestin. Od tego czasu jej problemy znacznie się zmniejszyły. Nie może pochwalić Vitestina. Dziękuję za poprawę jej życia.

27.8.2021

Míla, Děčín

 
 
Studnička Petr VNOROVY - nespavost.jpg

Przez długi czas miałam problemy z trawieniem , nie mogłam spać w nocy , zasypiałam dopiero rano. Nie pomogły mi lekarstwa z apteki czy recepty lekarskie. Po przeczytaniu reklamy Vitestin zamówiłem go do testu. Produkt przerósł moje oczekiwania. Jest to wysokiej jakości suplement diety. Jestem z tego bardzo zadowolona . Dziękuję Ci.

26.8.2021

Piotr z Moraw

 
 
Eva OLOMOUC - sucho v ústech, krku, sliznice.jpg

Suplement diety Natura Imuneco Vitestin przerósł moje oczekiwania. Po długim problemie z suchością w ustach i próbowaniu wszystkiego bez powodzenia, Vitestin pomógł już po drugiej dawce . To niewiarygodne . Nie czuję już suchych błon śluzowych w ustach i gardle . Jestem bardzo wdzięczny że taki środek istnieje. Szkoda, że wcześniej tego nie wiedziałem.

12.8.2021

Eva, Olomouc

 
 
Nemravová H. - bolest břeicha, nespavost, otok nohou, cukrovka.jpg

Ciężki ból brzucha jest trudny do zlokalizowania, czy to z woreczka żółciowego, żołądka czy jelit. Nie spałem . Jestem silniejsza, mam spuchnięte nogi.  Biorę leki na ciśnienie , cukrzycę i cholesterol . Miałem informację, że Vitestin pomógł jego synowi. Teraz wybrałem 8 Vitestins, ból zniknął, obrzęk nóg częściowo ustąpił, jestem bardziej ruchliwa, mogę spać. Dużo ograniczyłem jedzenie, prawdopodobnie też pomogło, ale głównie twój produkt.

23.7.2021

H. Nemravová, okr. Olomouc

 
 
Nemrava D OLOMOUC-bolest břicha, neschopnost_e.jpg

Miałem silny ból brzucha, nie szedłem do pracy przez 2 tygodnie i po prostu się położyłem. Vitestin pomógł mi już po 3 dniach od najgorszego . Zawsze jadłem 10 Vitestins rano, potem nic rano, przez resztę dnia tylko trochę jedzenia. Teraz idę do pracy iw weekendy stosuję Vitestin profilaktycznie . Naprawdę mi pomógł.

23.7.2021

D. Nemrava, okr. Olomouc

 
 
Němeček Václav OLOMOUC - hemeroidy, krev, buňky.jpg

Użyłem mieszanki ziół z aloesem - Vitestin trochę więcej niż  30 dni . Od pierwszych dni było jasne, jakie korzyści przyniosło mojemu organizmowi, moim jelitom. Regularnie chodzę na pomiary częstotliwości urządzeniem Oberon, gdzie wyniki były od razu widoczne. Ogólna kondycja organizmu poprawiła się na wszystkich poziomach. Jakość krwi, komórek, wszystko poprawiło się dzięki zastosowaniu Vitestin. Miałem małe hemoroidy i zniknęły . Obecnie stosuję Vitestin profilaktycznie , dla dobrego samopoczucia i zdrowia organizmu mniej więcej raz na 14 dni.

12.8.2021

Václav Němeček

 
 
G Petr OLOMOUC- UC.jpg

Zawsze brałem Vitestin rano na pusty żołądek co najmniej dwie godziny przed posiłkiem przez 16 dni z powodu zdiagnozowanego wrzodziejącego zapalenia jelita grubego . W okresie użytkowania następowała stopniowa poprawa zdrowia i regulacji stolca. Przede wszystkim codzienny ból brzucha prawie zniknął! Będę dalej korzystał i będę go polecał innym z tymi samymi problemami.

12.8.2021

Petr G.
 

 
Kinclová Jaroslava LELEKOVICE - vyprazdňování.jpg

Mam 88 lat, więc mam dużo problemów zdrowotnych. Między innymi problemy z opróżnianiem . Zdarzyło mi się zobaczyć reklamę Vitestin w czasopiśmie i zamówiłem ją. I dobrze się spisałem. Jestem bardzo zadowolona, problemy minęły i mam już trzecią dawkę i będę nadal brać Vitestin jako środek ostrożności. polecam

28.7.2021

J. K. z Moraw
 

Uwaga: trzecia partia = trzecie zamówienie - łącznie 16 sztuk

Miałam dużo szczęścia, miałam atak woreczka żółciowego, byłam strasznie chora. Dostałem gazetę, w której przeczytałem o Vitestinie, naturalnym produkcie wytwarzanym w Czeskich Budziejowicach w laboratoriach Południowoczeskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Wykręciłem numer, a wspaniały i pomocny Pan Jiří ŠUSTER zadzwonił do mnie. Jak tylko powiedziałem mu o swoim problemie, szybko i najlepiej przysłał mi pierwszą paczkę. Zaraz po drugiej szklance zaczęło mi to działać . Teraz zrobiłam badanie krwi i wyniki wyszły rewelacyjne, co nie miało miejsca przed tym zabiegiem. Nadal schudłam . Dziękuję panu Jiří Šusterowi i całemu zespołowi, z szacunkiem i bardzo dziękuję.

25.7.20201

Jana Hornerová
 

Twój produkt odkryłem w 2019 roku w reklamie prasowej. Próbowałem go użyć. Po raz pierwszy wziąłem 3 szklanki . I byłam zaskoczona, że mój stołek był całkiem dobrze wyregulowany.  Potem od czasu do czasu używałem VITESTIN również w zeszłym roku. Na przełomie 2020/21 a następnie w 2021 antybiotykoterapia i  zdecydowało moje trawienie. Dlatego wraz z żoną postanowiliśmy zamówić więcej dawek VITESTINU.

Krótko mówiąc, produkt działał całkiem dobrze , mój stolec dostosował się po początkowej zaskakującej biegunce. Ale to był dopiero pierwszy dzień. Potem wszystko się poprawiło . Jako grubas dostałem wirusa około trzeciego dnia użytkowania, czego w ogóle się nie spodziewałem. Nie było to związane ze stosowaniem VITESTINU, używałem go przez około trzy dni, ale potem odstawiłem produkt, ponieważ z powodu wirozy, na którą cierpiałem głównie na bóle głowy, przeziębienia i pieczenie oczu. Chciałem wziąć Vitestin na luzie, kiedy moim zdaniem jest bardziej skuteczny. Czego w ogóle nie wiem, ale postanowiłem to zrobić. Teraz po przerwie w jego używaniu VITESTIN dobrze.

Więc ostatnie użycie VITESTINu było nietypowe, ale wiedziałam, że mi pomogło . A zwłaszcza do regulacji stołka. Łatwiej bez ostrych reakcji odbytnicy , które kiedykolwiek występują  (nie wiem dlaczego) przybywają. Ogólnie rzecz biorąc, reakcje części  dość trudno jest mi zorientować się w przewodzie pokarmowym. Nawet przy diecie (moja wieloletnia żona, która mnie zna, gotuje mnie) i przestrzeganiu zasad takich jak regularność i umiar w diecie i płynach, przychodzą wahania iw niektórych przypadkach nie potrafię uzasadnić dlaczego.  

Jest dla mnie jasne, że nie rozwiążę swoich problemów (zwężenie odbytnicy, zwężenie jelita po zszyciu, obniżona odporność, obrzęk prawej nogi, nadwrażliwość na niektóre pokarmy i ograniczona wydajność) , ale dzięki Waszemu produktowi osiągnę wyższe ogólna odporność i równowaga przewodu pokarmowego oraz odporność psychiczna. Bo będę wiedziała, że VITESTIN uspokoi moje rozpieszczane trawienie i dostosuje je do bardziej akceptowalnej formy. Jestem bardzo wdzięczna autorowi lub autorom tak doskonałego produktu oraz za pomoc w podejściu, w tym opanowaną logistykę.

Pozdrawiam i życzę miłego lata?

18.7.2021

inž. J.B., Kolín

Dobry dzień,

Dziękuję za naturalny produkt Vitestin, który bardzo mi pomógł po dziesięciu dniach stosowania. Miałem infekcję helicobacter dwa lata temu. Po kolejnej antybiotykoterapii zacząłem mieć problemy z trawieniem . Miałem uporczywe zaparcia, stale wzdęty żołądek i związany z tym ból . Bałem się cokolwiek zjeść . Kolejne leki też nie pomogły. Przypadkowo odkryłem Vitestin, który kupiłem w Písku w zdrowej diecie U Vlka i zacząłem go brać. Byłam mile zaskoczona tym, jak mało czasu i jak bardzo mi pomógł. Dostosowałem też dietę (więcej warzyw, roślin strączkowych i jak najmniej produktów mięsnych i tłustych). Nadal używam Vitestin, choć w niewielkich ilościach , i mogę go gorąco polecić wszystkim. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

7.8.2021

Jaroslav F., Z Písek

 
 
 

Od ponad pół roku cierpiałam na bóle brzucha, pieczenie w brzuchu i związane z tym nudności , szczególnie w nocy. Badanie lekarskie, pobranie krwi, USG, gastroskopia - nic nie ujawniło przyczyny. Kiedy zobaczyłem reklamę Vitestin w magazynie, od razu trafiłem na twoją stronę w Internecie i zdecydowały recenzje zadowolonych klientów. Zadzwoniłem pod numer, pomocna pani skonsultowała się z moim problemem iw ciągu trzech dni otrzymałam przesyłkę (trzy darmowe paczki jako dodatkowy prezent za polecenie sklepu, za co bardzo dziękuję). Już po użyciu pierwszej szklanki pojawiła się ulga , po zastosowaniu sześciu dawek wszystkie problemy zniknęły i jeszcze nie wróciły . Więc dziękuję za ten wspaniały produkt. Tym bardziej cieszę się, że jest Czechem . Zdecydowanie polecam, abyś niczego nie zepsuł próbując tego i być może pomoże Ci to wyeliminować problemy zdrowotne.

17.6.2021

Vl. Vydrová

 
 
 
 
 

Uwaga: przez dawkę rozumie się szklankę

 

Witam, chcę podzielić się moim doświadczeniem z Vitestin. Dzięki siedzącemu trybowi życia podczas blokady bardzo zmagałem się z wzdęciami i początkiem zgagi.

WTEDY PRZYSZŁ DO MNIE VITESTIN I BYŁ TO JASNY WYBÓR. WYPIJAŁEM 5 BUTELEK NA PRAWO RANO - 5 DNI A POTEM 2 BUTELKI TYGODNIOWO . WIDZIAŁEM POWOLI, WSTRZĄŚNIĘTY NAWET DOKŁADNIE PRZED PICIEM.  TO PO PROBLEMIE.  MAŁO WPŁYWAŁEM NA BADANIE LEKARZA I WSZYSTKO BYŁO.

VITESTIN STAJE SIĘ REGULARNĄ CZĘŚCIĄ MOJEGO ŻYCIA , CHCĘ PIĆ GO W 36 GODZIN , CO CHCĘ ZAWIERAĆ.

ŻYCZAM POWODZENIA W PRACY.

29.6.2021

Věra S., Praha

 
 
 
 

Bardzo dziękuję za niesamowity produkt. Pod koniec grudnia 2020 r. nasz syn (36 l.) przeszedł poważną operację rozległego zapalenia wyrostka robaczkowego i przez jakiś czas musiał mieć ujście . Zamówiliśmy Twój produkt Vitestin i Twój syn używał go codziennie (rano na pusty żołądek około 60% zawartości jednej szklanki, a reszta zawsze po południu).
Vitestin przyczynił się do bardzo dobrego procesu gojenia, więc syn postanowił dalej stosować Vitestin i moja żona , a ja będę stosował Vitestin profilaktycznie.
Dziękuję bardzo.
Pozdrowienia

30.6.2021

Marie a Jaroslav, Šternberk

 
 
 

Dobry dzień,

Miałem długotrwałe problemy z jelitami , stany zapalne, biegunkę z bólami brzucha.  Noc spędziłem w toalecie. Lekarze mi nie pomogli, antybiotyki też nie działały.

W tym roku, około 10 marca, odkryłem VITESTIN w Internecie i po konsultacji z Waszą organizacją - inż. Šustrem, zacząłem go używać. Mój syn zamówił to dla mnie w sklepie Hulín.

Użyłem okularów 4 x 15 i mogę powiedzieć, że wyzdrowiałem . Powoli wracam do normalnej diety . Za miesiąc skończę 89 lat i czuję się zdrowa. Muszę powiedzieć, że zaraz po pierwszym drinku wypiłem pierwszy raz .

Dlatego bardzo dziękuję za pomoc.

25.6.2021

H. Zdeňka, Varnsdorf

 
 
 
Kvapilová Olga LEDENICE - antibiotika průjem.jpg

25 lat temu doświadczyłem silnego stresu , w którym żyłem przez 6 lat. Potem przyszła grypa i ciężkie zapalenie pęcherza moczowego, silne antybiotyki pogarszające moją odporność , a problemy zaczęły się nasilać w ciągu roku. Ile jogurtów i różnych suplementów jadłem, nie będę rozpisywać, ale problemy się pogłębiały. To była prawdopodobnie moja ostatnia próba odkrycia twojego Vitestin w gazetach w tym roku. Być może po drugiej dawce zdarzył się cud. Wziąłem trzecią dawkę i będę kontynuował, ponieważ problemy zostały zmniejszone o co najmniej 70%. Dlatego mogę napisać, że z całego serca dziękuję.

25.6.2021

Olga, Czechy Południowe

 
 
 

Uwaga: 1 dawka to 1 pudełko po 15 szklanek.

 
 
 

Witam, mogę potwierdzić trwałe pozytywne działanie Vitestin , opisane w mojej kwietniowej recenzji, u mojej córki, która ma wiele chorób autoimmunologicznych . Objawy łuszczycy stają się coraz słabsze, a wypróżnianie ustabilizowane .

Obiecałem informację zwrotną na temat stosowania Vitestinu przez moją matkę, która ma chorobę Leśniowskiego-Crohna. Niestety, mimo wielu pozytywnych opinii innych, nie udało mi się jej przekonać do regularnego stosowania. Zaczęłam więc go brać – mam bóle brzucha wyraźnie związane z ekstremalnym stresem w pracy. Efekt jest naprawdę niesamowity. Zdaję sobie sprawę, że trwalszym rozwiązaniem jest zmiana pracy :-). Bardzo dziękuję za ten niesamowity produkt. Piękne lato dla wszystkich

18.6.2021

Lukešová

 
 
 
Sobotková str.1 Sobotková Zdeňka JIHLAVA
Sobotková str.2 Sobotková Zdeňka JIHLAVA

Drogi Panie Shuster.

Pozdrawiam i bardzo dziękuję za prezent. Przepraszam, że do tej pory piszę, ale mam inne zdrowie. problemy ze stopami, a to boli, więc idę do lekarza i nadal pójdę.

Bardzo się cieszę, że Vitestin bardzo pomógł mi w problemach z zaparciami i wzdęciami . A także z hemoroidami . Odczułam dużą ulgę i nie mam bólu brzucha . A wzdęcia ustały , co bardzo mi się podoba.

Przeszłam 5 operacji jamy brzusznej i jestem starszą kobietą, w tym roku mam 76 lat i nie byłam zadowolona z tych problemów. Naprawdę doceniam twój Vitestin. Myślałem, że nic mi nie ulży . Dopiero Meduňka odkryłem twoją reklamę. Cieszę się z twojego produktu i za to, jak hojny jesteś dla mnie i bardzo ci dziękuję. Powodzenia i szczęścia w firmie iw życiu.

Będę polecać i chwalić Twój produkt.

26.5.2021

Zdena Sobotková, Jihlava

 
 
 
Hanzalová  Eliška BATELOV - kůže,nadýmán
Hanzalová  Eliška BATELOV - kůže,nadýmán

Szanowny Panie Šuster,

Przesyłam Ci "wiadomość" o stanie mojego zdrowia po użyciu Vitestinu. Prawdopodobnie najtrafniej byłoby powiedzieć „dziękuję, bardzo dobrze”. Ale szkoda byłoby nie podzielić się z Wami, poza podziękowaniami, opisem całego dobra, jakie przyniósł mi Vitestin.

A więc: mam problemy z trawieniem i problemy z  skóra . Oczywiste jest, że te dwa problemy są ze sobą ściśle powiązane, ale obecne metody leczenia jakoś zawiodły. Mam prawie trzy czwarte wieku i uwierz mi, podobało mi się.

Wiele się poprawiło po użyciu Vitestin. Cierpiałem na przeludnienie , gdy jadłem lub byłem głodny, miałem wzdęcia, zgagę, zaparcia lub biegunkę . Lekarz przepisał mi wiele leków, ale wynik był słaby, tylko na krótki czas. Biorąc pod uwagę sytuację, musiałem dokładnie przemyśleć, gdzie się udać, aby to zrobić bez „niedogodności”. To była część moich kłopotów. Drugi też był świetny! Problemy ze skórą, trądzik, egzema… Skóry nie można było wyleczyć ani wyleczyć. Następnie podano antybiotyki (dzienna dawka 20 mg). Bardziej sumienni lekarze rozumieli, że nie jest to problem hormonalny, ale metaboliczny, ale nic nie mogli na to poradzić.

I tak znowu jestem w Vitestin! I cudem wszystko się poprawiło, jakby karta została odwrócona. Bez przepełnienia żołądka - mogę jeść wszystko, zgaga, bez opróżniania, bez zaparć i biegunek. Nie muszę już brać antybiotyków, skóra jest spokojna, bez obolałych plam. Jestem w porządku.

Panie Shuster,

Opisałem Ci pokrótce to, co obiecałem, wykorzystaj z mojego leczenia to, co uznasz za stosowne. Niczego nie upiększałem i bardzo się cieszę, że dzięki Vitestin mogłem poznać Twoją firmę i Ciebie.

I coś innego. Moja mama mawiała: klękaj przed aloesem, klękaj przed żeń-szeniem. Więc miałeś bardzo dobry pomysł. Baw się dobrze.

15.5.2021

Eliška H. z Wysoczyna

 
 
 

Dobry dzień,
Chciałbym Ci podziękować. Moja mama, gdy zobaczyła, jak często leczę dolegliwości jelitowe, wzdęcia i hemoroidy – zwracamy uwagę na dietę, korzystamy z kąpieli na hemoroidy – częste wypełnienie naszych wieczorów. Więc zamówiła u ciebie Vitestin, 10 dawek.  Zgadza się, po 3 dawkach stolec został wyregulowany i zniknął również problem z krwią na papierze toaletowym . Teraz mam 7 dawek, hemoroidy się cofnęły i fajnie, że teraz nie wiem, że była jedna - hurra.
Jeszcze raz dziękuję i prawdopodobnie będę brał Vitestin w określonych odstępach czasu na wszelki wypadek, abym mógł być zadowolony - ja i moje ciało. Dziękuję Ci

14.5.2021

Kolaja Stanislav z Moraw

 

Szanowni Państwo,  

Od wielu lat mam problemy z trawieniem. Bardzo niepokoi mnie refluks . Przez cały ten czas próbowałem wielu leków, które przynosiły mniejszą lub większą ulgę w przytoczonych problemach. Mój mąż przypadkowo znalazł artykuł o waszym produkcie Vitestin w jednym z magazynów i od razu go dla mnie zamówił. Moje problemy uległy poprawie i obecnie używam czwartego pakietu . Polecam wszystkim , którzy mają takie same trudności jak ja, aby wypróbowali Twój produkt.  

6.5.2021

M., Semily

 
Brešťáková Jana ÚSTÍ NAD LABEM - průjem.

Zamówiłam Vitestin, bo miałam biegunkę i nigdy nie wiedziałam, kiedy mi się to przydarzy. Brałem tabletki na biegunkę, więc odbywało się to na zmianę. Potem zamówiłem 10 butelek Vitestin. Wziąłem 1/4 fiolki  a potem miałem piękne szyszki i cieszę się, że to wyregulowałem . Zamówiłem ponownie 10 butelek. Vitestin mi pomógł.

11.5.2021

Břešťáková Jana, Ústí nad Labem

 
 

Dobry dzień,
Chciałbym podziękować kierownikowi za przekazanie 1 darmowego Vitestinu w moim zamówieniu. To dla mnie wielka ulga w dzisiejszych czasach, kiedy nie mogę nigdzie zarobić korony.  Dziękuję, bardzo dziękuję. Nadal nie mogę wejść na twoją stronę, zawsze otrzymuję odpowiedź, przestarzały komputer. Nie potrafię tego jeszcze rozwiązać, zdrowie jest dla mnie ważniejsze.  

Mogę znowu oczyścić jelita , tak to widzę. 6 butelek dzień po dniu, jak poradził mi kierownik. Byłem w tym dość kiepski, bez Vitestin nie byłoby uzdrowienia.  Znowu jestem na doktorze, znowu skończę  kolonoskopia przyniosła ulotkę o Vitestinie, na który byłam leczona, spojrzał na mnie dość zaskakująco. Ale przyznał, że nic mi nie jest. Dla mnie to zwycięstwo nad operacją , która często nie kończy się pomyślnie.  

Życzę pięknych Świąt Wielkanocnych, dużo radości i rodzinnych przeżyć  do szefa Šustera i  Pani Teffer, którą zamawiam telefonicznie i do całego zespołu NATURA IMUNECO. Z  Pozdrowienia  

1.4.2021

H.M., Lázně Bohdaneč

Witam… Mam 20 lat, mam celiakię i pomimo ścisłej diety od czasu do czasu mam niestrawność, która trwa 4 miesiące. Wychodzenie z kłopotów było coraz większym problemem. W magazynie Health pojawił się artykuł o Vitestin. Próbowałem już wszystkiego, co możliwe od Probiotyków. Piję Vitestin po kieliszku z dłuższym czasem przed śniadaniem, żeby mógł  mają korzystny wpływ na trawienie. Poprawa nastąpiła w ciągu 24 godzin. Z ufnością i zaufaniem do niego  Polecam znajomym, którzy mają podobne problemy. Dzięki w ten sposób zespołowi, który wymyślił i sprzedał ten produkt. Życzę wszystkim dobrego zdrowia.

7.4.2021 

Alena K.

 
Mendrelová Anna BOHUMÍN - dr tracnik, pr

Dobry dzień,

Na problemy jelitowe cierpię od 2006 roku. Przed pójściem rano do pracy byłam na stołku aż 8 razy. Kontynuował pracę 10 razy , plus zespół jelita drażliwego i wyciek stolca (coś strasznego).

Stosowałam Duspatalinę, która pomagała tylko na krótki czas, różne tabletki na biegunkę, herbatę i wszystko bez efektu. Również Hylak forte od 5 lat. Znaleźli polipy w mojej kolonoskopii.

Miesiąc temu znajomy poradził mi wypróbować Twój produkt VITESTIN.  

Po dziesięciu dawkach czuję się bardzo dobrze i nadal będę go polecać . Dziękuję bardzo.

Pozdrowienia

28.4.2021 

Jana M., Bohumín

 

Mam 65 lat i od młodości cierpię na nietolerancje (gluten, kazeina, laktoza, histamina) i kilka alergii. Wszyscy wiemy, że Vitestin pomaga chorym i ich osłabionym jelitom, ale chciałbym opisać inny problem, o którym jeszcze nigdzie nie czytałem.

Niektórzy pacjenci, nawet o tym nie wiedząc, mają również wysoki poziom homocysteiny , tak jak ja. W analizie genetycznej opracowałem mutację w genie dla MTHFR - poliformizm C677T z wpływem podwyższonej homocysteiny we krwi na nieswoiste zapalenia jelit, wrzody żołądka i dwunastnicy oraz inne schorzenia jak np. choroba Parkinsona itp.

Odkryłem, że 1-3 procent dorosłej populacji cierpi z powodu tej mutacji w różnym stopniu, z których większość jest „leczona” z powodu błędnej diagnozy i problem pozostaje.

Z pomocą Vitestinu i zalecanych witamin dezaktywowałem to zaburzenie i stale biorę obie specjalne grupy witamin w momencie osłabienia jelit, nagle Vitestin (teraz 20). Chętnie doradzę jak dojrzeć do homocysteiny.

3.5.2021

Lenka J., Kladno

 

Zaczęłam kupować Vitestin dla mojej córki. Córka cierpi na szereg chorób autoimmunologicznych, w tym reumatoidalne zapalenie stawów i łuszczycę.

Starając się poprawić jego mikrobiom (jako jedną z przyczyn problemu), najpierw wypróbowaliśmy szereg probiotyków i prebiotyków, które jednak nie przyniosły pożądanego rezultatu. Potem odkryliśmy Vitestin. Po pierwszym peelingu nastąpił duży spadek trądziku, występowanie hemoroidów i stabilizacja wypróżnień (zarówno pod względem ilościowym, jak i jakościowym :)), co również niepokoiło córkę. Obecnie kontynuujemy działania następcze i wspólnie nie możemy się doczekać dalszych wyników.

Gorąco polecam Vitestin, czego dowodem może być to, że w tym roku prezentem na Dzień Matki jest peeling Vitestin dla mojej cierpiącej na chorobę Crona mamy . Na pewno też zgłoszę wyniki mojej mamy.

28.4.2021

Lukešová

 

Od drugiego miesiąca biorę Vitestin. Miałam problemy z trawieniem, naprzemienne biegunki, zaparcia, wzdęcia. VITESTIN ponownie zharmonizował moje wnętrzności. Polecam wszystkim. Opłaca się zainwestować pieniądze w ten produkt. Trzeba wytrwać i używać go przez długi czas. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że 2 szklanki nie pomogą. Cieszę się, że Vitestin mi pomógł i zdrowie jest tego warte. POLECAM WSZYSTKIM

2.5.2021

Věrka

Witam, od dłuższego czasu mam problemy z trawieniem . Otrzymałem napiwek na suplement diety Vitestin, od tego czasu zamówiłem kilka szklanek i nie używam już niczego innego do trawienia. Jestem w pełni usatysfakcjonowana miłą komunikacją bardzo sympatycznych pracowników. Dziękuję Ci,

30.4.2021

Božena, Mělnicko

recenze nadýmání zácpa Voborník Karel.jp

Rodzaj problemów zdrowotnych i prawdopodobna przyczyna

Po pęknięciu torbieli w jamie brzusznej przeprowadzono natychmiastową operację , podczas której usunięto m.in. macicę, wyrostek robaczkowy itp. To wzdęcia około 1 do trzech razy w miesiącu, zawsze wieczorem. Również zaparcia i nieregularne wypróżnianie.

Przez 15 lat, pomimo wszelkich uczciwych wysiłków lekarzy i poddawania się różnym profesjonalnym badaniom, nie udało się zidentyfikować i wyeliminować przyczyn tych problemów zdrowotnych, a różne sygnowane przez lekarzy leki były nieskuteczne.

Jak wziąć VITESTIN

½ zawartości butelki rano, reszta tj. ½ wieczorem. W ten sposób wykorzystuje się 6 butelek. Kolejne 6 fiolek - co drugi dzień zawartość jednej fiolki, ½ rano, druga połowa wieczorem. 52 dni temu, używaj przez 18 dni.

 

Wyniki przyjmowania VITESTIN

Stopniowo po 14 dniach stosowania jelita czasem pracują "emocjonalnie", nie ma wzdęć, czasem wiatry, stolce miękną, nie ma problematycznego opróżniania. Ogólne uczucie ulgi.

Do osoby użytkownika:

Do czasu pojawienia się Covid, nadmiar ruchu pod opieką mini rec. zaplecze, gastronomia wspólna, regularna, serwująca mniejsze, obiady prawie żadne, owoce czy fi. pozwala. (waga 68 kg).

Na podstawie Twoich wymagań przekazuję Ci różne dane w związku ze stosowaniem Twojego środka, którego skuteczność jest godna podziwu, za co bardzo dziękujemy i życzymy wielu dalszych sukcesów w pracy i życiu prywatnym. Jeśli prześlesz jakiekolwiek ulotki promocyjne, postaramy się umieścić je w odpowiednich miejscach.

30.4.2021

Karel Voborník z pania, Želiv

 

Od ponad roku miałam problemy z luźnymi stolcami , które leczyłam na różne sposoby, ale bez powodzenia. Przypadkowo odkryłem ogłoszenie o twoim Vitestin i zamówiłem je. Już po 3 do 4 fiolkach zacząłem obserwować bardzo pozytywne efekty. Inne problemy uległy poprawie, takie jak rzadsze oddawanie moczu w nocy. Gorąco polecam każdemu, kto ma podobne problemy.

29.4.2021

Jan Š., Rokycansko

Witam, z problemami wzdęć i związanym z nimi bólem brzucha towarzyszyła mi z różnym nasileniem od młodości, te problemy leczyłam leczeniem klasycznym, ale bez wielkich rezultatów. Kiedy odkryłam Vitestin, spróbowałam i muszę przyznać, że nie całkowicie złagodziła moje problemy, ale jeśli go stosuję, ból znika, a stolec jest regularny . Muszę zaznaczyć, że zdaję sobie sprawę, że dużą część moich problemów powoduje nieodpowiednia dieta, ale ze względu na swój wiek (84 lata) nie zamierzam się tak bardzo ograniczać i dlatego wybieram drogę przyjmowania Vitestin jako bardziej akceptowalny dla mnie sposób życia.

20.4.2021

Pavel H., Praha

Dobry dzień. Zamówiłam Vitestin dla mamy, która cierpi na wrzodziejące zapalenie jelita grubego . Dodatkowo cierpi na trawienie, powracają jej soki żołądkowe, a czasem skarży się na woreczek żółciowy. Miała palącą krtań i była strasznie zakryta . Teraz używa drugiej paczki po sześć sztuk - zaczęła brać pół butelki dziennie. Nosogardło jest emocjonalnie dobre, nie ma już oparzeń, uspokoiło się wypróżnianie, skurczył się bardzo rozdęty brzuch. Jak dotąd świetnie i będziemy kontynuować . Chociaż zajmie to trochę dłużej, ale tak właśnie jest z naturalnym leczeniem. Dzięki i trzymaj kciuki, aby inni użytkownicy mieli dobre wrażenia.

16.3.2021

Markéta Z., okr. Č. Krumlov

 

Stekla_kocka.JPG

Steklá kočka

11.3.2021 Google recenzja

Jestem zwykłą kobietą po pięćdziesiątce, która od kilku lat szuka poprawy zdrowia swoich jelit. W rzeczywistości byłem już zdesperowany. Przeszedłem raka jelita grubego, a część leczenia stanowiła przez pewien czas ujście , które miało ratować okrężnicę na wygojenie. Miałem szczęście, że moja przewaga została anulowana przez inną operację i wyglądało na to, że wygrałem i mogłem żyć w miarę normalnie. Jestem teraz 3,5 roku od operacji i leczenia raka.  Zdarzyło się jednak, że po operacji, nawet po dwóch latach, naprzemiennie występowały biegunki i zaparcia. W zasadzie nie było normalnego stanu. Ale chwila - była, gdybym zjadł suchy ryż, gotowana na śmierć marchewka  na przemian ze śliwkami. Chyba wszyscy się ze mną zgodzą, że nie da się tak żyć,  biorąc pod uwagę , że trzeba jeszcze iść do pracy i mieć siłę na codzienne czynności. Więc zacząłem chodzić do lekarzy, co z tym? Nie wykryto żadnego innego raka, choroby Leśniowskiego-Crohna itp., więc wniosek był taki - zespół jelita drażliwego . Rada – dostosuj dietę (to było dawno temu), unikaj stresu (na miłość boską, w dzisiejszych szalonych czasach)… Sytuacja była taka, że nawet jakiekolwiek leki wspomagające po prostu nie działały. To nie było żyć. Wizyty w toalecie dziennie, w niektóre dni nawet 20 razy dziennie, nieprzespane noce i praca rano.  Chyba każdy może sobie wyobrazić, jakim ciężarem jest pójście do pracy. Ale z ręką na sercu - z częściowej emerytury po prostu nie przeżyjesz. Rozumiałem potrzebę wzięcia spraw w swoje ręce. Oczywiście nikt nie zaleci ci alternatywnego leczenia. Szukałem, szukałem w internecie. Zajęło mi to wiele godzin, ale wtedy błysnął mi produkt o nazwie Vitestin.  Więc przeczytałem, do czego służy ten produkt. Dowiedziałem się, że powinienem spróbować. Oczywiście cena nie była najniższa, bo zrozumiałem, że pierwszy raz ten napój powinienem wypić przynajmniej 10 butelek. Wahałem się przez chwilę, potem poszedłem na to. A potem nadeszła chwila. Po wypiciu pierwszych 7 szklanek nagle nie miałem żadnych problemów. Całkowicie. Nagle zjadłem pokarmy, na które nie miałbym najmniejszej odwagi. (Oczywiście wolę nie ryzykować kiszonej kapusty czy strączkowych), ale biorąc pod uwagę, że po prawie trzech latach udało mi się wreszcie zjeść filet z kurczaka czy pieczone w piecu ziemniaki i warzywa itp..., to był dla mnie prawie cud. Konieczne jest przygotowanie, aby napój nie był zbyt smaczny i należy go dobrze potrząsać przez dłuższy czas, aby aloes rozpuścił się w napoju. Ale to nic przeciwko korzyściom, jakie zapewnia. Więc w tej chwili nie mam nic przeciwko piciu i piciu przez jakiś czas. Kiedy będzie gorzej, kupię kolejną. Trzeba powiedzieć, że firma NATURA IMUNECO, sro jest dla mnie bardzo pomocna jako stały klient i bardzo dziękuję. Może ktoś powie, że faktycznie piję butelki, a i tak nie wyzdrowiałem. Trzeba sobie zdać sprawę, że jak odebrano Ci część jelit i są poważne interwencje, to nigdy nie jest tak jak wcześniej, trzeba się z tym pogodzić. Ale bez ocenianego produktu prawdopodobnie musiałbym wyjść z pracy. Bo to było czyste cierpienie. Myślę, że gdybym miała więcej pieniędzy i mogła codziennie pić butelkę, mój stan jelit byłby prawdopodobnie najlepszy, jaki mógłby być po moich diagnozach. Robię to teraz, zamawiając raz lub dwa razy w miesiącu i pijąc około 10-15 butelek miesięcznie. Zawsze zaczynam od 5 butelek pod rząd, jedna szklanka każdego ranka na pusty żołądek, jeśli jelita się uspokoją, przestaję i piję co drugi dzień do trzeciego dnia. Śledzę subiektywny stan organizmu. Podsumowując, powiedziałbym, że mój rok z Vitestinem był zupełnie inny niż bez niego. Dodam jeszcze, że jestem człowiekiem z krwi i kości, który tym długim pisaniem chce zachęcić inne osoby z problemami jelitowymi, by się nie poddawały. Zaproponowałem firmie, że gdyby ktoś chciał do mnie zadzwonić, mój numer telefonu mógłby przekazać innej osobie, która w porozumieniu ze mną chciałaby porozmawiać o produkcie. Nie wszystko wypada tu szczegółowo opisywać, co chyba każdy rozumie. Trzymam kciuki moich pacjentów z Vitestinem, żeby mógł cię zabrać tak jak ja.

20.11.2020

Martina B., Ostrava
 

Użyłem 6 butelek Vitestin dwa razy przez około 14 dni z rzędu. Jak wspomniałam wcześniej, zaraz po pierwszych 6 szklankach , odczułam 50% poprawę w problemach trawiennych . Teraz około 8 dni po zakończeniu kolejnej dawki 6 szklanek mogę powiedzieć dużą poprawę. Ustąpił ból w okolicy brzucha, trzustki , różnych częściach brzucha. Uspokoiło się aż duże wzdęcia, rozstrój żołądka, prawie zniknęły .Czuję się znacznie spokojniej , skład karmy jest bardziej urozmaicony, schudłam przed jedzeniem, bo bałam się coś zjeść a czasami nie wiedziała co raniło mnie, a co nie. Jedyne, co czasami mi zostaje, to zgaga i kwasowość w przełyku i ustach. Ale nawet ten problem jest mniej powszechny i nie tak intensywny. Myślę, że z czasem powtórzyłbym przyjmowanie Vitestinu. Teraz nadal będę ostrożna w wyborach żywieniowych i mam nadzieję, że mój stan się nie pogorszy. Dziękuję za wsparcie i pomoc. Zdrowie  

14.3.2021

Věra S. Úterý
 

Chcę podzielić się moim doświadczeniem z Vitestin. W tym roku skończę 70 lat. Miałem długotrwałe problemy z jelitami, których lekarze nie potrafili rozwiązać. Częsta biegunka, zaparcia, które przeplatały się przez 30 lat i powodowały hemoroidy . Ból brzucha, który był związany z powstawaniem polipów w jelicie grubym , które usunięto podczas kolonoskopii i ostatecznie ciężką uchyłkowatość , o której lekarze odkryli podczas kolonoskopii.  Lekarze powiedzieli mi, że będzie tylko gorzej i że jelito jest w takim stanie, że w przyszłości będę musiała usunąć część okrężnicy, może nawet przewód.  To mnie wystarczająco przestraszyło i zacząłem szukać rozwiązania, gdy lekarze nie mogli mi pomóc.  Natknąłem się na suplement Vitestin.  9 miesięcy temu spróbowałem pierwszej dawki 30 Vitestin.  Po tygodniu poczułem znaczną poprawę.  Po zebraniu wszystkich 30 szklanek byłem całkowicie wolny  problemy . Oprócz Vitestin staram się prowadzić tryb życia (fermentowane produkty mleczne, kiszona kapusta, Lactobacilli w tabletkach, uzupełniam wszystkie witaminy i minerały  ponieważ słabo je wchłaniam przez jelita. Wiem, że włosy mi wypadają, łamią się paznokcie itp. Staram się jeść dużo warzyw, zarówno gotowanych, jak i surowych,  owoce i susz, błonnik, różne nasiona i orzechy. Unikam konserw, wędlin, smażonych potraw, słodyczy i staram się jeść pokarmy, które mają jak najmniej chemii. Czasem się rozgrzewam, ale ciało reaguje natychmiast. Minęło 9 miesięcy i nadal nie mam problemów. Teraz na wszelki wypadek założyłem 15 szklanek. Jednocześnie odkryłam niesamowitą rzecz, którą chcę się z wami podzielić. Od 6 miesięcy boli mnie gardło (cierpię na przewlekły stan zapalny  krtań ). Byłam u lekarza, bo bardzo mnie bolało, nie mogłam dobrze przełykać i miałam spuchniętą szyję. Pani doktor napisała mi płukanie gardła, polecane okłady  na szyi, ale nic mi nie pomogło. Wziąłem też Pantenol, wytarłem szyję Jodglicerolem, potknąłem się rumiankiem, szałwią, słoną wodą, ale nic nie działało.  Ale ponieważ Vitestin brałam rano na pusty żołądek, doradzono mi pić go łykami  powoli do 30 minut. Połykając go tak powoli, po tygodniu dowiedziałem się, że moje gardło jest całkowicie obolałe. To nie mogło być nic innego, to cud. Prawdopodobnie zioła w Vitestin pomogły wyleczyć ból gardła. Niewiarygodnie. Polecam każdemu, kto ma problemy z układem pokarmowym lub jelitami. Cieszę się, że to naturalny środek i jak mówię, jeśli nie pomoże, to nie zaszkodzi, co mi odpowiada. A co najważniejsze, chcę być wysportowany przez długi czas.  A Vitestin działa. Po prostu spróbuj.  życzę Ci dużo zdrowia

30.3.2021

M.P., Česká Lípa
 

Dobry dzień,

Chciałbym Ci podziękować. Dwa lata krwawienia z okrężnicy, ból , od października 2020 r. ciężka krwawa biegunka w dzień iw nocy. Lekarze mi nie pomogli. Nie mogłem w nic uwierzyć, nie pijąc herbaty, ból brzucha, ból brzucha,  naprawdę beznadziejna sytuacja, w której myślałem, że umrę. Mama widziała cię w magazynie i chociaż byłam już sceptycznie nastawiona po wszystkich możliwych i niemożliwych próbach, zamówiła pierwsze 15 sztuk. Dobrze ...,  następnego dnia bez biegunki,  trzecia, potem czwarta, teraz prawie 40 jelito jeszcze trochę krwawi, ale mogę być pewna i spać i nie w końcu  biegunka.  Teraz zamówiłam kolejną i po wypiciu będę na 60 kieliszkach .

Nie przestanę, dopóki nie wypiję 120 sztuk. ​

Dzięki tobie mogę iść na spacer, do sklepu, do pracy .  Życie jest piękne bez bólu.

Mam 35 lat, będę pił aż do emerytury, jeśli dożyję, żeby to zobaczyć. Niestety jestem anemiczny po tych wszystkich trudach, ale wierzę, że nawet to się uspokoi i będzie dobrze. Bardzo dziękuję za wspaniały pomysł, który medycyna absolutnie zawiodła, i jesteś ogromnym napędem dla wszystkich, którzy tak jak ja chcieli z niego zrezygnować.

18.3.2021

smích
smích
srdce

Veronika

Dobry dzień,

Cierpię na dolegliwości, które trwają ponad dwa lata (biegunka, częste stolce, bóle jelit i wzdęcia) , przeszłam kilka badań gastroskopii i kolonoskopii, żadnych ustaleń, próbowałam diety, przepisałam różne leki, ale nic nie pomogło . Już człowiek choruje psychicznie, gdy nie wie się, o czym marzę, a problemy zaczęły się nasilać.

Ponad tydzień temu trafiłam na Vitestin w aptece zielarskiej w Pilźnie, myślałam, że nic nie dam na egzamin, albo to pomoże albo nie. Do testu kupiłem 10 butelek .

Przez pierwsze dwa dni nie czułam żadnej zmiany, więc częściej chodziłam do toalety przez 3-4 dni i czułam, że coś się dzieje (prawdopodobnie jelita zaczęły się oczyszczać ), przyszła mi do głowy myśl, że powinnam przestać, ale wytrwałam i od 5 dni miałam problemy zaczęły się poprawiać.

Teraz mam za sobą 8 butelek i śmiem twierdzić, że mój stan z dnia na dzień jest coraz lepszy, nawet człowiek jest spokojniejszy :) . Zdecydowanie będę kontynuować kurację. Dziękuję Ci. Pozdrowienia  

19.3.2021

Milan, Plzeň

Obecnie po zastosowaniu Vitestin moje jelita są w porządku . Nie goni mnie na stołku 4 razy dziennie. I nie było biegunki . Teraz chodzę raz dziennie i jest w porządku. Żebym tego nie krzyczał. Dziękuję bardzo.  

21.3.2021

M. z Beskidów

 
 

(Uwaga: Otrzymane przez SMS po użyciu 12 sztuk Vitestinu)

Šváblová Zdena POLICE NAD METUJÍ - nadým

Szanowni Państwo,

Od kilku lat miałam problemy z wzdęciami i zgagą . Unikałem smażonych potraw i brałem tabletki. Po tygodniu przyjmowania VITESTIN nie mam problemów z jedzeniem wszystkiego.

Dziękuję za ten suplement diety, bardzo mi pomógł. Poleciłem to mojej rodzinie.  

serdecznie pozdrawiam

9.3.2021

Zdena, Police n. Met.

 
 
 

W 2012 roku, z powodu kilku lat dużego obciążenia pracą i ogólnie złego stylu życia, rozwinęła się u mnie choroba refluksowa żołądka , która przeszła w stan przewlekły . Moje epizody nawracały, a moja choroba refluksowa stopniowo się pogarszała. W moim przypadku refluks objawił się w taki sposób, że nie miałam problemu z chorobą refluksową górnego przełyku, ale refluks objawiał się nadmiernym zakwaszeniem żołądka i stopniowym zakwaszeniem całego organizm , dopóki się nie pojawiły.  ból dwunastnicy, żołądka, a następnie jelit. Ponieważ nie mam problemu z refluksem przełykowym, nie jestem w stanie obiektywnie określić w czasie, kiedy epizod refluksu żołądkowego w pełni się rozwinie. Przeszłam kilkakrotnie badania endoskopowe, stosowałam reżim, ścisłą dietę i dwa razy dziennie przyjmowałam inhibitory pompy protonowej, które jednak po moim zastosowaniu przestały działać. Mój stan się nie poprawił, schudłam 16 kg, byłam słaba, ospała, głowa mi się trzęsła, nie mogłam leżeć w pozycji poziomej, uprawiać sportów ani nawet podnosić lekkich ciężarów, mój żołądek był bardzo wrażliwy. Ten stan trwał 8 miesięcy, lekarze nie wiedzieli jak pomóc, prawie straciłam pracę, a stan był dla mnie osobiście dość traumatyczny, bo długo nie widziałam światła na końcu tunelu. Próbowałem różnych metod leczenia, środków żywieniowych, odkwaszania, homeopatii, medycyny chińskiej, biorezonansu, grzyba tybetańskiego itp. W końcu spróbowałem Vitestin. W moim przypadku nie zauważyłam żadnej zmiany w pierwszych 6 dniach przyjmowania Vitestinu, ale w kolejnych dniach mój stan zaczął się znacznie poprawiać. Nie jestem specjalistą, ale wierzę, że dzięki Vitestinowi błony śluzowe w całym moim przewodzie pokarmowym zaczęły się stopniowo regenerować, a bóle stopniowo ustąpiły najpierw w dwunastnicy i jelitach, w ciągu kolejnych ok. godz. Po 30 dniach uporczywe bóle brzucha stopniowo ustąpiły, a ja przestałam chudnąć. Wiem, że leczenie przewlekłej niestrawności to długa droga. Chcę kontynuować przyjmowanie Vitestin, dopóki leki inhibitorowe nie zostaną całkowicie zatrzymane. Wiem, że będę musiał nadal przestrzegać środków i diety reżimu, ale w porównaniu z tym, czego osobiście doświadczyłem, jest to szczegół. W desperacji próbowałem wielu różnych rzeczy w rozpaczy, ale Vitestin jest jednym z niewielu produktów, który naprawdę mi pomaga i działa stosunkowo szybko i wyraźnie . Vitestin uważany jest za bardzo ciekawy i dobry pomysł !!! Osobiście już polecam produkt moim znajomym, którzy mają problemy z trawieniem.

11.3.2021

Přemysl Š., Praha

 
 
 

Chorobę Duhringa mam od 30 lat (2005), znikąd strasznie obsypano mnie bardzo swędzącą wysypką . Dermatolodzy, których odwiedziłem, dawali mi tylko maści, aż do MUDr. Sternberg ze szpitala Baty pobrał moją krew i postawił prawidłową diagnozę. Od tamtej pory jestem na diecie bezglutenowej . Z czasem jednak biegunka trwająca kilka dni, zawsze dwa razy trzy razy w roku. Zeszłej wiosny jednak nie mogłem się ich pozbyć , trzymałem się przeciwko diecie biegunkowej, także pokarmy nie obciążające jelit, czarną herbatę, karbosorb, endiaron, probiotyki, kilka dni pościłem na rozluźnienie układu pokarmowego nic nie pomogło. W tym samym czasie morfologia krwi i analiza stolca były w porządku. Po dwóch miesiącach prawie codziennej biegunki byłam zdesperowana. Potem natknąłem się na Vitestin w sieci, zamówiłem 10-dniowy kurs i po 3 dniach biegunka ustała i wszystko wróciło do normy. Prawie cud... od tego czasu kupuję jedno opakowanie 6 sztuk co pół roku jako profilaktykę i jestem zadowolona, trudności nie wróciły. Jeśli ta historia wystarczy do wspomnianego rabatu, będę szczęśliwy :) jeśli to nie ma znaczenia, nadal będę kupować Vitestin i włączać przynajmniej cotygodniowe szczekanie co kilka miesięcy.

Z podziękowaniami i pozdrowieniami  

11.3.2021

Miroslav M. Zlín

 
 
 

Niesamowity produkt. Efektywny. Wygląda jak „amarouns”, bez smaku i bez zapachu, ale działa świetnie . Po początkowej dawce dziennej wynoszącej 1 miesiąc zawsze biorę ją co pół roku przez 2 tygodnie, ale moje problemy z przewlekłym wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego zostały wyeliminowane . I mam dobre przeczucie, że nie dostaję już chemii. Kciuki w górę, ten produkt naprawdę zadziałał! Dziękuję Ci!

5.3.2021

P. Klenka

 
 
 

Jeszcze raz bardzo dziękuję za wszelką pomoc i rady i przekazuję informacje, które obiecałem.

Po chorobie Covida miałem przez kilka tygodni problemy zdrowotne w postaci bólów brzucha, wzdęć, a czasem biegunki. Po wypiciu pierwszych 3 szklanek soku Vitestin poczułam częściową ulgę, a po 5 dniach stosowania tego produktu moje problemy całkowicie zniknęły. Muszę przyznać, że zaskoczył mnie tak szybki efekt. Bardzo dziękuję za tę możliwość. Teraz nadal stosuję profilaktycznie , chciałbym poprawić funkcjonowanie mojego układu odpornościowego.

28.2.2021

inž. Andrea P., okr. F. Místek

 
 
 

Mama chwali się, że bardzo pomaga jej to, że od lat nie odczuła takiej ulgi w swoich problemach. Zmniejszyło to już częstotliwość spożywania Vitestinu.

23.11.2020

Michal Č., Opava

 
 
 

Szanowni Państwo,

Bardzo dziękuję za suplement Vitestin.

Wiele lat -  około piętnastej , szczególnie jesienią, odczuwam łagodny ból w jelitach skupiony na dziwnym uczuciu po lewej stronie. Ból jest bardzo mały, ale bardzo wyczerpujący. Po opróżnieniu pojawia się chwilowa ulga, ale następnego ranka problem powraca.

Przypadkowo trafiłam do Państwa Vitestin, zamówiłam sześć szklanek i po trzeciej dawce problemy ustąpiły.

Jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę więcej zadowolonych klientów.

4.11.2020

Eva D., Týniště nad Orlicí

 
 
 

Od kilku lat leczę się na wrzodziejące zapalenie jelita grubego . Po dwumiesięcznym przyjmowaniu Vitestin moje krwawienie jelitowe ustało, a mój ogólny stan zdrowia znacznie się poprawił. Nadal będę brać Vitestin.

2.3.2021

Marta Š., Kraj środkowoczeski

 
 
 

Od lat borykam się z problemami trawiennymi – uczuciem pełności żołądka i jelit, nieregularnymi stolcami związanymi z niespodziewaną biegunką i uciskiem w prawej żuchwie. Podejrzewałam problem z woreczkiem żółciowym lub trzustką, ale lekarze wykluczyli to na podstawie USG i badań krwi. Poszedłem też na kolonoskopię i gastroskopię, ale nie znaleziono tam żadnej wady. Próbowałem wielu różnych preparatów, na które wydałem dużo pieniędzy, ale nic mi nie pomogło. Teraz, po trzech dniach przyjmowania Vitestinu, poczułam ogromną ulgę . Mój stołek został wyregulowany i mogłem zjeść ulubionego knedla wieprzowego zelo, po którym nie czułem się wzdęty i miałem bóle brzucha. Dzisiaj używam produktu siódmego dnia i ogólnie czuję się lepiej. Pewnego dnia Vitestin trochę mnie popchnął, ale traktuję to jako oczyszczenie jelit. Naprawdę polecam wszystkim, którzy cierpią na podobne objawy, spróbowanie tego preparatu. Smak i konsystencja nie są tak wspaniałe, ale zawsze przed zjedzeniem smakuję trochę Vitestin. syrop , a następnie dobrze się pije. I na koniec chcę podziękować twórcy tego eliksiru.

26.2.2021

Vladimír B., Bechyně

 
 

Moja 12-letnia córka miała problemy z biegunką od około roku. Na szczęście po badaniach gastroenterologicznych nie wykryto żadnych chorób (przewody od dołu, laik po laiku). Więc dlaczego biegunka? Badania krwi pod kątem alergii są w porządku, ale próbka kału nadal daje wysoki poziom kalprotektyny . Lekarz powiedział nam, że to reakcja alergiczna na niektóre składniki karmy, ale nie wiemy co! Musimy sami się przekonać  po co,  metoda eliminacji! Mój klient przywiózł mnie do Vitestin i gdzieś o nim przeczytał. Moja córka i ja jesteśmy podekscytowani VITESTIN. Bezpośrednio po drugiej porannej dawce, po corocznej biegunce, sztywne stolce . Nie wierzyłem w to, ale to naprawdę działa! Jej żołądek przestał boleć. Jestem bardzo zadowolona i wszystkim gorąco polecam.

22.2.2021

Vlaďka P., Ústí nad Labem

 
 

Witam, poprosiłem moją babcię (81 lat) o napisanie recenzji Vitestin. Była bardzo zdenerwowana, ponieważ nie lubiła rozmawiać o swoich problemach. Jest teraz naprawdę fajna i bardzo szczęśliwa. Wysyłam jej odpowiedź:
Przeczytałem o waszym produkcie Vitestin i zamówiłem 6 szklanek do testu. Leczył mój przewód pokarmowy i związane z nim problemy. Dlatego zamawiam ponownie. Dziękuję bardzo.

16.2.2021

Věra z Moraw

 
 

Hi There, I bought Vitestin via byllinna lekarna. It is an amazing product. I have had serious digestive problems for over 15years. Now, I can feel the difference already. Really works and you dont need to wait for the results long. Will order some extra bottles. Thank you.

Tłumaczenie : Cześć, kupiłem Vitestin przez aptekę internetową. To niesamowity produkt. Mam poważne problemy z trawieniem od ponad 15 lat . Teraz czuję różnicę. To naprawdę działa i na efekty nie trzeba długo czekać. Zamówię kilka dodatkowych butelek. Dziękuję Ci.

11.2.2021

Krystyna, Polska

 
 

Odbiorę Vitestin osobiście w czwartek 20.12. około 13:00, jeśli Ci odpowiada. Jeśli chodzi o satysfakcję, moje drugie zamówienie chyba mówi samo za siebie. Moja mama jest nim podekscytowana, na początku nie bardzo wierzyła, ale teraz nie może mu na to pozwolić. Cienkie stolce Imrvere dostosowały się i czuje się pewniej.

14.12.2018

Pavel Š., Břeclav

 
 

Jestem celiakią m.in. alergia na laktozę (wykryta po ciężkim wypadku samochodowym w 2006 roku) oraz po dwóch operacjach kolana  (wypadek w 2018 roku) mój stan gwałtownie się pogorszył.

Były uporczywe bóle jelit , bałam się cokolwiek zjeść, żeby nie było problemu.

Poszukałem więc alternatywy dla pomocy. Od dawna kupuję magazyn Meduňka, w którym przeczytałem artykuł o produkcie Vitestin. Byłem zainteresowany produktem i skontaktowałem się z panem Šusterem, który przysłał mi Vitestin po wcześniejszym umówieniu. Po użyciu sześciu szklanek ból częściowo się zwiększył, uporczywe wzdęcia ustały, a ja odważyłam się zjeść dwa dania z rzędu po sześciu miesiącach cierpienia… Wiem, że będę musiała wziąć jeszcze kilka paczek, aby uzyskać „formę” ”. Niestety mój problem jest długotrwały, więc pełne wyzdrowienie trwa dłużej. Uważam, że jestem na dobrej drodze.... Przepraszam tylko, że wcześniej nie odkryłam Vitestin.... jako bonus uboczny Vitestin wspominam o ustąpieniu małego bólu stawów i bolesnego obrzęku kolana .. .Chcę podziękować wszystkim, którzy dokonali tego ODKRYCIA.Zasłużone ....  

Z szacunkiem

19.8.2020

Marcela V. Kolínsko

 
 
dopis_edited.jpg

Od trzech lat cierpię na ciężkie wrzodziejące zapalenie jelita grubego, pancolitis – chorobę Leśniowskiego-Crohna. Od dziecka spędziłam lata w szpitalu i nawet nie jeden raz sytuacja pogorszyła się tak bardzo, że przestałam chodzić i wydawało mi się, że na zawsze odeszłam z tego świata. Kontynuuję kurację zgodnie z lege artis i stosuję również Vitestin, który zdecydowanie mi pomaga . Gorąco polecam ten produkt wszystkim.

1.2.2021

Petr Vacek

 

Mogę gorąco polecić Vitestin, którego używaliśmy z mężem na problemy trawienne w poprzednim okresie, w 2019 roku. Bardzo nam pomógł, więc zamówiliśmy go ponownie w paczkach po 15 (styczeń 2021). Vilestin pomógł mi nawet z wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego , jelita uspokoiły się po użyciu.

22.1.2021

MałżonkowieT., J. Hradec

 

Około 8 miesięcy moje życie komplikują problemy z jelitami, hemoroidy, zaparcia. Ze względu na trudną sytuację, jaką wywołał Covid, nie można w najbliższym czasie liczyć na pomoc lekarzy. Rozumiem, że w świadczeniu opieki medycznej należy ustalać priorytety, więc zacząłem szukać alternatywy, która złagodzi moje problemy lub, najlepiej, odciąży mnie. Gdy tylko znalazłem ogłoszenie w Vitestin w temacie Téma, byłem tak zaintrygowany, że zamówiłem i kupiłem całe opakowanie tego suplementu diety w najkrótszy sposób. Wypiłem dzisiaj jedenastą dawkę i jestem podekscytowany. Stan zdrowia znacznie się poprawił, wyżej wymienione problemy ZNACZNIE WZROSŁY. Mam nadzieję, że mają zapas Vitestin w lokalnym sklepie z herbatą i ziołami, więc mogę kupić więcej szklanek. P: Czy mogę zmniejszyć zużycie Vitestinu i pić poranną dawkę co drugi dzień? Dziękuję, życzę dobrego zdrowia, radości z pomagania nam, nękanym już różnymi problemami zdrowotnymi, i szczęśliwszego życia.

11.10.2020

Jiťa

Maruš šedivá.JPG

Polecam - moja mama po dwóch dniach odczuwa ulgę i kontynuuje. Z dnia na dzień jest coraz lepiej. Odstawiła wszystkie leki i ma tylko to leczenie.

13.12.2020

Maruš Šedivá

Korzystając z okazji chciałbym podziękować wszystkim, którzy byli i są zaangażowani w badania, produkcję i dystrybucję Vitestin. Mam 80 lat i w czerwcu 2019 zachorowałam na chorobę uchyłkową jelita grubego . To był poważny stan zapalny, ponieważ moje CRP było niesamowite 436, kiedy wyszedłem ze szpitala wartość była już normalna - 3,6. Na szczęście nie musieliśmy przechodzić operacji, wszystko było załatwiane dużymi dawkami antybiotyków.

Po powrocie ze szpitala córki zamówiły mi na podstawie ogłoszenia 15 szklanek Vitestinu. Równolegle z przestrzeganiem diety zacząłem je brać. Początkowo wypijałem jedną szklankę na pusty żołądek każdego ranka, po dziesięciu dniach przerzuciłem się na pół szklanki dziennie. Zamówiliśmy kolejne 10 szklanek, których zużyłem w połowie. Zacząłem czuć się znacznie lepiej, zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Potem na chwilę przestałem pić Vitestin. Jednak przed świętami Bożego Narodzenia 2019 znów zacząłem mieć problemy z wypróżnianiem. Bałem się, że dalsza hospitalizacja może zakończyć się operacją i wydzieliną z okrężnicy. Przeszedłem na dwutygodniowe leczenie - i problemy ustąpiły.

Obecnie wypijam jedną trzecią szklanki (trzy dni z rzędu), po czym robię sobie czterodniową przerwę. Czuję się świetnie i mocno wierzę, że to dzięki Vitestinowi.

Jeszcze raz wszystkim dziękuję i wierzę, że Wasz produkt pomoże wielu ludziom.

10.12.2020

Marie A., Humpolec

Dowiedziałem się o Twoim produkcie z reklamy w gazecie.

Przeczytałem dokładnie info i ponieważ mam pewne problemy, zamówiłem 6 sztuk na egzamin.

Mam problemy z trawieniem . Raz biegunka , potem nic, a po chwili znowu zaparcia . Tymczasem sporadyczne skurcze żołądka .

Nigdy nie wiedziałem, jak będzie po mnie. Lekarze znajdowali uchyłki na moich jelitach, a w przeszłości miałem też Helicobacter, który mnie wyleczył. Myślę, że moje problemy są z przeszłości i leków, które brałem.

Próbowałem Vitestin.  

Przez pierwsze 3 dni nic nie czułam. Potem stopniowo zacząłem odczuwać jego efekty.

Najpierw powstrzymali skurcze brzucha po jedzeniu. Następnie trawienie i stolec osiadły. Moje ciało było w lepszej formie i miałam więcej energii.

Moja radość była wielka, dlatego poleciłem Vitestin  do naszego zięcia.

Do tej pory cieszył się tylko 5 ?  a efekty zaczęły się pojawiać po trzecim pucharze.  Będziemy regularnie zamawiać Twój produkt.

W sylwestra poleciłam Vitestin mojej przyjaciółce Katce, która jeszcze nie zdążyła zamówić. Ona też ma kłopoty, podobnie jak jej syn. Powiedziała, że na pewno wypróbuje twój produkt.

Cieszymy się, że i my w Czechach jesteśmy w stanie zaprojektować i wyprodukować tak doskonałą rzecz, nawet jeśli cena jest dość wysoka.

Kiedy masz problem, zastanawiasz się, czy ratować, czy pomagać bez chemii. Trzymam kciuki za to, że odniesiesz sukces w kolejnej pracy, masz dużo dobrych pomysłów, zdrowia i siły.

8.1.2021

Zdenka J., Praha

Pozdrowienia,  

i podziwiam twoją pracę naukową nad produktem, który naprawdę działa. W moim przypadku wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Pierwszy raz byłam na kolonoskopii w 2011 roku - znaleziono tylko drobne uchyłki , po kolejnych 2 latach to samo. Kolejna kolonoskopia wykazała wciąż krwawe zapalenie w jelicie grubym w odległości 30 cm od odbytu. I zaczął „leczenie” lekami chemicznymi. Prawie zawsze czułem się po nich gorzej. Po pierwszym zastrzyku Metotreksatu na kilka sekund przestałem oddychać – tak było u Iskar. Pojechałem do szpitala w Karlov nám na kolejną kolonoskopię. Praga 2 - gdzie znaleźli to samo + afty w tym zapaleniu. Dostałem lekarstwo, piankę doodbytniczą - bez powodzenia... Choroba nieuleczalna!  Dzisiaj trzeci dzień biorę Vitestin i jestem podekscytowana !!  Mam problemy od około 6 lat, ale nigdy nie miałam biegunki, wręcz przeciwnie, nie mogłam się opróżnić po tych świętach i już bałam się, że moje jelita się zamknęły. Zamówiłem więc Vitestin, o którym dawno nie myślałem! Natychmiast pierwszego dnia pojawił się mniejszy stolec, a dziś trzeciego dnia doskonałe opróżnienie. Od 1 dnia, 2 godziny po zaśnięciu, to mnie obudzi - myślę, że ma to związek z toksynami, które są wydalane przez skórę - byłabym zainteresowana Twoją opinią. Zamówię jeszcze 10 butelek - zadzwonię.  Dziękuję za odpowiedź na nocne poty.   

11.1.2021

Jitka N., Praha

Porubská Viktorie.JPG

Szanowni Państwo, z góry pozdrawiam i bardzo dziękuję za lekarstwo, które naprawdę pomogło. „Wykonane z miłością i troską” jest naprawdę prawdziwe. Życzę wszystkim błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia oraz dużo zdrowia, szczęścia i błogosławieństwa Bożego do Nowego Roku. Jeszcze raz bardzo dziękuję i spraw, aby każdego dnia było pięknie. Pozdrowienia  

3.12.2020

Porubská Viktorie, Havířov

12.08.2020

Dzisiaj otrzymaliśmy najładniejszą paczkę z prezentem i pięknym listem od naszego klienta z Hawierzowa. Wszyscy byliśmy zadowoleni, dziewczyny z fabryki i biura miały łzy w oczach, ja też, kiedy zadzwoniłem do pani, aby jej podziękować. Chętnie wykonujemy dobrą, pożyteczną i konstruktywną pracę, która pomaga Tobie i poprawia jakość Twojego życia. Nieustannie staramy się ulepszyć coś w produkcji, wysyłce i dostępności Vitestin w Twojej okolicy.

Z miłością i szacunkiem

Ing. Jiří Šuster i zespół NATURA IMUNECO

Witam, chciałbym teraz podzielić się 4-dniowym doświadczeniem z tym produktem. Od 14 roku życia cierpię na zaparcia  a ja nie idę  przez długi czas nawet 7 dni, co jest straszne. Po 3 dniach przyjmowania Vitestinu zacząłem chodzić, a czwartego dnia poszedłem jak nigdy dotąd. Więc mogę tylko i tylko polecić. I zamawiam kolejne opakowanie 6 sztuk dla siebie. Bardzo dziękuję za ten cud.   

8.12.2020

1f643.png
zacpa usmev

Lucka

Pavel Petr.JPG

Mam bardzo dobre doświadczenia z VITESTINEM, rozwiązał on moje odwieczne problemy , które według „specjalistów” będą się tylko pogarszać i ostatecznie konieczna będzie operacja „wypróżnienia”. Po zażyciu VITESTIN mój stan poprawił się tak bardzo, że nie mogę w to uwierzyć. Jestem absolutnie bez problemów, a moje trawienie niesamowicie się poprawiło. Brak pogorszenia mojego stanu  operacja nie ma miejsca. Serdecznie polecam. Poleciłem VITESTIN kilku znajomym i wszyscy pozbyli się problemów, które mieli od wielu lat. Dotyczy to głównie stanów zapalnych jelit, żołądka, przełyku, choroby Leśniowskiego-Crohna, nadkwasoty, wzdęć, hemoroidów itp. Gorąco polecam każdemu, kto ma z tym coś wspólnego.

10.12.2020

Petr Pavel

Skořepová Jana.JPG

Nie pozwolę na Vitestin. Jest super, zdecydowanie polecam każdemu, kto ma problem z jelitami.

27.11.2020