top of page

Doświadczenie klienta

Prawdziwe historie

Jeśli jest coś, co nas cieszy i nadaje sens naszej pracy, to są to opinie naszych klientów na temat stosowania Vitestinu®. W trosce o przejrzystość stworzyliśmy tę sekcję, w której nasi klienci dzielą się swoimi doświadczeniami.

Zgodnie z zasadami Google Adwords, których przestrzegamy w celu reklamowania się w Google, nie możemy podawać odnośników z twierdzeniami dotyczącymi konkretnych wyników, chyba że zrzekniemy się odpowiedzialności. Z tego powodu musimy Cię poinformować o następującej sprawie: nie można zagwarantować konkretnych wyników, a doświadczenia klientów mogą się różnić. 

Niemniej jednak gwarantujemy, że wszystkie referencje są autentyczne i napisane przez konkretnych klientów, którzy zakupili u nas Vitestin®. Jeśli są Państwo zainteresowani i chcą skontaktować się z daną osobą, a klient wyrazi na to zgodę, przekażemy Państwu dane kontaktowe. Napisz do nas z prośbą o kontakt.

Recenzję dostarcza osobna aplikacja, nie mamy wpływu na treść, nie edytujemy jej. Każdy z klientów wyraża swoje subiektywne opinie. 

Naciśnij, aby wyszukać szybciej  Ctrl + F  i w otwartym oknie  w prawym górnym rogu wpisz nazwę, część słowa  (np.: biegunka, gluten, celiakia, zaparcia, alergie...). Wyszuka wszystkie te słowa w całym tekście.

VIII-sklenice-v0-bez-a-reflex-376x698px_srgb_PL.png
96,9 %

Oceniło 168 użytkowników

Ocena

4,85 w oparciu o 168  opinii naszych klientów

3-otaznik_srgb_pl.jpg

Dobrý den,

Moje zkušenosti s přípravkem Vitestin:

Před více než dvaceti lety mi začaly zažívací problémy, spojené se střídavými průjmy nebo zácpami a bolestmi ve střevech. Asi po pěti letech mi byla diagnostikována Crohnova choroba. Problémy se i po léčbě postupně zhoršovaly a přibývaly další - kožní projevy, poruchy imunity a nesnášenlivost většiny běžných léků, což dělá starosti lékařům při léčbě jiných onemocnění.

S Vitestinem jsem se setkala před několika lety a od té doby ho periodicky užívám. Zpočátku jsem ho brala několik měsíců každý den, nyní mi stačí jedna až dvě skleničky během týdne. Přineslo mi to posílení imunity, zklidnění střevních potíží a pravidelnou stolici s tím, že se tak dá s Crohnem docela slušně žít.

Vitestin jsem doporučila i několika známým a jsou s ním též spokojeni.

14.3.2022

Jaroslava B., Police n. M.

 
 

Piszę ten e-mail, aby podziękować za zakup produktu Vitestin. Nie chciałbym cię długo zwlekać, bo czas jest cenny, więc w skrócie.  Miałem problemy z metabolizmem przez około 5 lat. Biegunka, ból brzucha. Po prostu skonsultowałbym się z moim lekarzem. Zrobili analizę stolca, nic. Wszystko jest w normie, bez krwi. Próbowałem Immodium, Endiaron, a następnie probiotyków jelitowych. Trochę się poprawiło, ale kiedy przestałem je jeść, wróciło do „normalności”. Przestałem więc jeść wędliny, pić kawę, czerwone wino, mocny alkohol. Poprawiło się o połowę, ale nadal miałem problemy. Wtedy moja kochanka poleciła mi Vitestin. Dostała napiwek od koleżanki, której pomogła. Zastanawiałem się, dlaczego nie. Gorzej być nie mogło. Kupiłem 8 dawek. Byłem lepszy . Zaraz po kolejnej 10. Poprawiło się jeszcze bardziej . Kupiłem więc 18 dawek. Cud . Mogłem jeść, co chciałem. Wolność… A więc – uwolniłeś mnie od tego, że pół godziny wcześniej musiałam iść do metra, bo wiedziałam, że pójdę dwa razy. Uwolniłeś mnie od kłopotliwych sytuacji, od przyjaciół, od nieprzyzwoitych toalet i od gęstych krzaków w parku.       . Od pół roku czuję się dobrze i dziękuję za to. W tym tygodniu zamówię dawkę "podtrzymującą" lub "stabilizacyjną" 20 sztuk.

Dzięki jeszcze raz. Twój fan

16.2.2022

smajlik.png

Libor C., Praha

 
 
Došková Oľga NEJDEK - nadýmání, žáha, hemoroidy, průjem.JPG

Drogi NATURA IMUNECO!

Od dłuższego czasu mam problemy z trawieniem. Dokuczały mi wzdęcia , zgaga , hemoroidy , luźne stolce . Po 6-dniowym kursie przyjmowania Vitestinu doświadczyłem szybkiej poprawy stanu zdrowia. stan . Jestem o wiele bardziej witalna, luźne stolce ustąpiły 4-5 razy dziennie, ustąpiły wzdęcia i zgaga, ustąpiło zmęczenie i drażliwość. Poleciłem go znajomemu i mogę go również polecić nieznajomym.

Chciałbym wysłać na powyższy adres kolejne 12 sztuk Twojego produktu.

Życzę Ci wielu sukcesów w zasłużonej pracy, a zwłaszcza zdrowia, które pomagasz swoim klientom odnowić i wzmocnić.

Pozdrowienia

 

8.1.2022

Došková Oľga

 
 
recenze nadýmání zácpa Voborník Kare manželkal_edited.jpg

W załączniku zamieszczam literówkę wstępnej oceny skuteczności Pana leku na problem zdrowotny jej żony. Oryginał został już wysłany. (około maja 2021)

Odnosząc się do danych podanych we wstępnej ocenie, z przyjemnością stwierdzam, że do chwili obecnej tj. 21 listopada 2121 r. nie było żadnych problemów zdrowotnych z żoną. Przyczyny problemów zdrowotnych mojej żony zostały usunięte dopiero po zażyciu Vitestin . Żona nie przyjmowała żadnych innych leków likwidujących wyżej wymienione problemy zdrowotne, nie szukała pomocy medycznej. Ze względu na szybką skuteczność twojego Vitestin nie był on nawet potrzebny . Moja żona i ja mieszkamy sami iw wieku 80, 84 lat jesteśmy wdzięczni za wszelką pomoc, zwłaszcza jeśli chodzi o zdrowie. Dlatego jeszcze raz dziękujemy za wszystko i życzymy wszystkiego najlepszego. Pozdrowienia

21.12.2021

Karel Voborník z panią, Želiv

 

Oryginalną ocenę można znaleźć pod 30.04.2021

 
 
Stýblová Jarmila ČESKÉ VRBNÉ - ČB - polyp, divertikly, průjem_edited.jpg

Podczas kolonoskopii mój polip został usunięty lata temu i zdiagnozowano uchyłki . Byłem zupełnie bez problemów. Dalsza kolonoskopia nie jest już konieczna. Jednak tej wiosny miałam częstą biegunkę . Problemy te nasilały się z dnia na dzień . Odkryłem Vitestin w magazynie. Zacząłem brać 1 butelkę dziennie. Początkowo stan się pogorszył, po 10 dawkach biorę 1/2 szklanki dziennie i czuję się lepiej. Czasami mam więcej stolców, ale to już nie jest niekontrolowana biegunka. Muszę też liczyć, że ze względu na mój wiek stan nie zawsze będzie idealny, ale czuję się lepiej.

15.12.2021

Jarmila Stýblová, 90 lat

 
 

Wielkie podziękowania dla producenta VITESTIN, który po dwudziestej szklance rozwiązał moje długotrwałe problemy trawienne i jelitowe . Nadal go używam, ale w mniejszych dawkach, dużo ulgi i wielkie podziękowania.

20.12.2021

Helena, Přerov

 
 
 

Szanowni Państwo, Na prośbę sprzedawczyni z Tachova ze sklepu przy ulicy Husitská przesyłam Państwu doświadczenie z produktem Vitestin. Kupuję go od kilku miesięcy dla mojego męża, który cierpiał na biegunkę i wzdęcia . Co miesiąc pije 10 szklanek i można powiedzieć, że ma kłopoty . Jesteśmy zadowoleni z tego produktu i będziemy go nadal używać

23.11.2021

Dana K., Tachov

 
 
 

Witam, chciałbym podzielić się moim doświadczeniem z Vitestinem - aktywną pielęgnacją jelit.  

Mam 30 lat i od 2 lat cierpię na odchudzanie i często gdy jem coś „niezdrowego” czuję się chory. Według wszystkich badań powiedziano mi, że to z powodu stresu. Nie wiedziałem już, jak rozwiązać te problemy, więc znajomy polecił mi tę markę. Ponieważ próbowałem wystarczająco i zawsze wydawało mi się to za drogie i bez efektów, więc pomyślałem, że jeśli spróbuje tego znajomy, spróbuję. Byłam mile zaskoczona, jak po miesiącu przyjmowania Vitestin - jelitowa pielęgnacja poprawiło mi się trawienie , a jelita wydawały się zagojone, oczyszczone . Powoli przybieram na wadze, a moje trawienie jest bardziej zrównoważone . Zdecydowanie nie bój się próbować, zdecydowanie polecę tę markę  :-)

17.11.2021

Pavla, Roudnice nad Labem

 
 
 
Schrek Ondřej recenze.JPG

Świetny produkt poprawiający trawienie, ponadto na bazie naturalnej .

9.11.2021

Recenzje z Google

Ondřej Schrek

 
 

Gratulujemy produktu. Miałem biegunkę cztery miesiące dziennie przez cztery miesiące. Przeszłam wszystkie możliwe badania, kolonoskopię, sono brzucha, gastroskopię oczywiście krew, stolec. Otrzymałam różne tabletki, w tym 2 antybiotyki. Nawet po użyciu jednej butelki twojego suplementu diety mój stan poprawiał się z dnia na dzień. Teraz stołek, nawet po dwóch dniach , odpowiedni kolor, fantazja. Aby uzyskać pełne informacje, wziąłem jeszcze dwie szklanki i mam trzy w zapasie. Butelkę wypiłem od razu, żołądek jest twardy, ale polecam. Kupiony w Ústí n / L Špitálské náměstí 3517, doskonała cena. Jeszcze raz gratulujemy i dziękuję!

W przeciwnym razie gastronomia jest wszędzie pełna i nie akceptują! Także 10 lat temu zostałam zarejestrowana w Teplicach po kolonoskopii. Uważam, że nie chcę, aby ktokolwiek miał dzisiaj problem z trawieniem. Przypadkowo znalazłem Twoje ogłoszenie w czasopiśmie.

Dzięki, dzięki, dzięki !!! Pozdrowienia

2.8.2021

Růžička Václav, Prosetín

 
 
 

Mam cukrzycę II i biorę Metforminę, po której wystąpiły efekty uboczne - nudności , utrata apetytu i biegunka . Stosowanie probiotyków i prebiotyków też nie było skuteczne, czasami stosowałam Imodium, który pomagał, ale niepożądany stan powrócił po kilku dniach. To przez przypadek odkryłem Vitestin i przetestowałem go po napisaniu w konsultacji z inż. Kupiłem 6 szklanek wraz z młynkiem. Zaraz po 1 dawce stan się poprawił , ale po 3 dawce nieco się pogorszył , utrzymywałem się i po 6 dawce stan zaczął się poprawiać. Obecnie (po wypiciu 15 szklanek) stan jest w miarę ustabilizowany , stolce 1-2 dziennie - ok, żołądek (wspomagam kroplami mięty po posiłku) uspokoił się i wrócił apetyt. Kupiłem inny kieliszek i będę go używał w łagodniejszym trybie, a przede wszystkim po to, aby mieć w domu zapas SOS. Bardzo dziękujemy za ten produkt, szybkie dostawy i bardzo pomocne, ludzkie zachowanie pana inż. Szustra. Życzę całemu zespołowi Vitestin wielu zadowolonych klientów i dobrego zdrowia.

Obecnie piję raz w tygodniu , aby nie przestać brać tego wszystkiego na raz. I zawsze jestem gotowa mieć w domu zapasy na tzw. pogotowie..... :-)

Z szacunkiem

28.10.2021

Jana K., Praga

 
 
 

Vitestin pomógł mi wrócić do okresowego postu, w którym nic nie jadłem 4 godziny przed pójściem spać. Ten schemat, w połączeniu z terapią biologiczną, pomógł mi przywrócić wrzodziejące zapalenie jelita grubego, które najprawdopodobniej Covid zaktywizował się po wielu latach, po kilku długich miesiącach.

26.8.2021

Martin, Vysočina

 
 
 

Dziękuję za przesłanie Vitesin, ale przede wszystkim dziękuję za ulgę i ogólną poprawę moich problemów spowodowanych zapaleniem żołądka . Zauważyłem znaczną ulgę po drugiej dawce twojego produktu, a wszelkie oznaki ucisku czy bólu brzucha zniknęły po czwartej dawce.  Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego.

10.10.2021

Zuzana Dupalová, Kutná Hora

 
 
 
Vodičková-Heda-Č.-BUDĚJOVICE---antibiotika,-průjmy-str.2-r.jpg
Vodičková Heda Č. BUDĚJOVICE - antibiotika, průjmystr.1.JPG

Moje doświadczenia z Vitestinem:

W grudniu 2020 dostałam przepisane antybiotyki na zapalenie zatok i ich stosowanie powodowało u mnie biegunkę 5 razy dziennie. Zwróciłem się więc (w maju) do gabinetu „Gastro”. Tam ponownie podano mi przepisane antybiotyki, mające na celu „wyleczenie” jelit. Efektem „leczenia” było to, że w ciągu 24 godzin miałam 10-12 biegunek!

Trwało to do połowy sierpnia!

Nie do pomyślenia!

Wtedy na szczęście odkryłem reklamę Vitestin. Od razu dostałem go w Č.B. w sklepie „Johanka”. Po sześciu dniach stosowania biegunka zniknęła.

Oczywiście nadal brałem Vitestin i nadal biorę go profilaktycznie. Od miesiąca jestem bez problemów.

Dzięki producentom za ten cud !!

1.10.2021

Heda Vodičková, Č. B.

 
 
 
Chocholatá Miroslava VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ.JPG

Jestem zadowolony z Vitestina. Dziękuję za tak rzadki lek.

Pozdrowienia

24.9.2021

Chocholatá, Val. Mez.

 
 
 
Funková Soňa HUSTOPEČE U BRNA - hemoroidy, tlak v břiše REC1.JPG
Funková Soňa HUSTOPEČE U BRNA - hemoroidy, tlak v břišeREC2rr.jpg

Szanowni Państwo,

Mam 74 lata. Przez cały czas diagnozowano u mnie hemoroidy bez większych trudności. Nagle poczułem ucisk w żołądku , a po zaparciach na muszli klozetowej pojawiła się krew . papier. Przestraszyłem się i postanowiłem iść do lekarza. Ale wiesz, jak bardzo lubisz odwiedzać lekarza, zwłaszcza w tym okresie krowy. Znalazłem ulotkę  z Vitestinem i po przeczytaniu opinii użytkowników zdałem sobie sprawę, że pomogło to tak wielu osobom z dużo poważniejszymi problemami, więc zamówiłem 6 okularów. Po użyciu 2 fiolek poczułem ulgę , a po użyciu wszystkie problemy zniknęły całkowicie.

Na pewno zlecę kolejny, żeby dobrze oczyścić przewód pokarmowy i problemy nie wrócą.

Dziękuję wszystkim pracownikom, którzy przyczynili się do powstania tego dosłownie niesamowitego produktu

Pozdrowienia

17.9.2021

Soňa F.

 
 
 
S.Tomáš-Dr.-HRADEC-KRÁLOVÉ-recnze.jpg

Już po kilku dniach stosowania dolegliwości jelitowe uspokoiły się , a częste (kilka dni) chodzenie do toalety odeszło w przeszłość. Polecam naprawę!  

21.9.2021

Dr. Tomáš S., Hradec Králové

 
 
 

Trzymam kciuki za Ciebie i Twój produkt, to naprawdę pomaga. Dziękuję za niego.

29.8.2021

Trafinová

 
 
 
 
P. Jana OLOMOUC - zažívání, vyprazdňování asi zácpa.jpg

 

Dobry dzień,

Od dłuższego czasu cierpię na problemy jelitowe i słabe wypróżnienia . Natknąłem się na twój Vitestin przez przypadek. Już po 6 szklankach jelita uspokoiły się, a ból w okolicy żołądka ustąpił . Ogólnie jestem lepszy. Dziękuję za ten suplement diety i życzę więcej zadowolonych klientów.

1.9.2021

Jana P., Olomouc