top of page

Pytania i odpowiedzi

Tyto odpovědi nejsou lékařským doporučením, je jen inspirací sestavenou na základě vašich zkušenosti. Prosím podělte se také s ostatními a napište vaše zkušenosti, recepty,  poznámky, příběhy na email: vitestin@vitestin.cz.

Po spożyciu produktu spędzałem cały czas kilka metrów od toalety?
 

Z doświadczenia klientów wiemy, że w niektórych przypadkach (ok. 5% osób) pierwsze 3-4 dni mogą spowodować lekkie pogorszenie stanu (bardzo cienkie lub naprzemienne stolce – jelita odradzają się i oczyszczają). Możliwe, że ten proces pojawi się tymczasowo nawet po długim okresie użytkowania.  Jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z nami.

Czy po zażyciu mogę dostać zawrotów głowy? Jestem też bardzo zmęczona.
 

TAk. Stwierdziliśmy, że jest to możliwe dla osób wrażliwych.  Przy jej stosowaniu zalecamy włączenie pokarmów bogatych w składniki odżywcze, będące podstawowym budulcem organizmu, oraz przestrzeganie reżimu picia w ciągu dnia. Uwolnione z jelit toksyczne substancje mogą być ponownie wchłonięte do organizmu, jeśli nie wypłukujemy ich jednocześnie i nie zastąpimy zdrowszą dietą. 

Na przykład dodaj niektóre dania z naszej książki kucharskiej, którą można bezpłatnie pobrać, dużo odpocznij, napij się. Po dostarczeniu składników odżywczych i wprowadzeniu prawidłowego reżimu picia stan znika. 

Możesz również tymczasowo stosować Vitestin co drugi dzień, aż toksyczne substancje zostaną wypłukane.

Czy wskazane jest zażywanie Vitestinu nawet jeśli podejrzewa się u siebie wrzody żołądka?
 

Mieliśmy nawet 2 zgłoszone przypadki od klientów, u których Vitestin pomógł w "zniknięciu" wrzodów żołądka. Niestety nie mamy tej recenzji na piśmie i dlatego nie jest ona publikowana. Myślę, że efekt jest podwójny.

 

​Zarówno bezpośrednio w miejscu kontaktu - w żołądku, jak i we wspomaganiu pracy jelit, a tym samym w poprawie systemu immunologicznego.​

Pytanie więc, czy brać tylko 1/3 - ½ szklanki dziennie, czy całą, również na jelita. Jeśli nie masz problemu z finansami, polecam 1 szklankę dziennie. Jeśli chcesz zaoszczędzić, zacznij od 1/3 - ½ szklanki dziennie i sam poczuj, jak dalej postępować.

 

I proszę daj nam znać, jak Vitestin zadziałał na Ciebie, jesteśmy ciekawi wszelkich wyników. Z przyjemnością udzielimy Ci 15% rabatu lub wyślemy dodatkowy słoik za opinię. Zapewniamy również 30% zniżki na dłuższą obserwację i złożenie raportu medycznego w ramach badania.

 

Czy powinienem zrobić przerwę między zabiegami?

Kilka dni temu dostarczyliście mi 3 jednostki Vitestinu. Już je wypiłem i jest to cudowne lekarstwo. Dlatego też zamówiłem dzisiaj cały zestaw 6 sztuk. Czy powinienem je spożywać zaraz po porodzie, czy zrobić przerwę?

 

Nie rób sobie przerwy w ich przyjmowaniu, kontynuuj kurację każdego dnia. Aby udzielić Ci dalszej porady, musiałbym poznać Twój problem zdrowotny. Jeśli chcesz, możesz zadzwonić do mnie pod numer 777 455 588 , chętnie doradzę Ci więcej. Prosimy również o zapoznanie się z Informacją dla Klienta dołączoną do przesyłki.

 

Wyślemy Ci 1 dodatkowy Vitestin za Twoją opinię. Będzie nam bardzo miło, jeśli po kolejnych dniach użytkowania napiszesz do nas ponownie o swoich doświadczeniach.

Lek przyjmuję regularnie rano. Jaki jest zalecany sposób przyjmowania, czas trwania, odstępy czasowe wraz z przyjmowaniem Vitestinu?

Jeśli ktoś przyjmuje leki rano na czczo, możliwe jest przyjmowanie Vitestinu na dwa sposoby:

 

  1. Najpierw zażyć lek, wypić go i odczekać 20 minut. Następnie wypić Vitestin i odczekać 1 godzinę do śniadania.

  2. Najpierw wypić Vitestin, odczekać 1 godzinę.  Następnie wziąć lekarstwo, a potem zgodnie z rutyną, tak jak to było z samym lekarstwem.

 

Zasada jest następująca:

 

  • Vitestin należy przyjmować na możliwie jak najbardziej opróżniony przewód pokarmowy, rano w godzinach 6-8.

  • Po jego wypiciu należy odczekać z jedzeniem i piciem (śniadanie) co najmniej 1 godzinę, aby mógł zadziałać w stanie spoczynku. Jedząc i pijąc wypłukujesz go z błon śluzowych.

Jeśli udało Ci się pominąć śniadanie i zjeść go do obiadu, to ma to dodatkowy efekt:

 

  • Udowodniono naukowo, że poszczenie przez co najmniej 18 godzin sprzyja powstawaniu nowych komórek macierzystych (tzn. nowych, nieuszkodzonych) w jelicie.

  • Jelita odpoczywają jeszcze bardziej

  • Dajesz Vitestinowi więcej czasu na działanie

 

Nie można tego zastosować, jeśli leki muszą być przyjmowane rano, np. przy cukrzycy. W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z 2).

 

Witam, mój mąż bierze warfarynę (rozcieńczalnik krwi), czy można ją brać razem z Vitestinem?

Tak, Vitestin może być przyjmowany razem z warfaryną. Wielu naszych klientów używa go właśnie w ten sposób.

Zdiagnozowana trzy lata temu choroba Leśniowskiego-Crohna, leczona lekami biologicznymi i Imuranem...... i 6 tygodni.... Czy mógłby Pan odpowiedzieć na pytanie jak długo i z jakimi przerwami może być leczony Vitestinem.... i czy konieczne jest stosowanie diety.... do tej pory z naszą pomocą przeszedł na dietę bezglutenową i bezmączną według jakichś zagranicznych zaleceń....

Może będzie lepiej i szybciej, jeśli zadzwonisz do mnie pod numer 421 777 455 588.

Państwa syn może przyjmować Vitestin® codziennie przez pół roku lub krócej, jeśli to wystarczy, aby wyzdrowiał. W przypadku wrzodziejącego zapalenia jelita grubego i choroby Leśniowskiego-Crohna, sześć miesięcy to rozsądny czas przyjmowania leku, chociaż mieliśmy przypadki, w których wystarczyło 45-90-110 dni.

Według naszych ustaleń, dieta bezresztkowa jest odpowiednia, pobierz książkę kucharską z sieci. Jest tylko wsparciem, ale to nie wszystko. Ważne są również inne zalecenia zawarte w Informacji dla Klienta. Nie można się pomylić z dietą bezglutenową, bezlaktozową czy bezmleczną, wręcz przeciwnie, ale nie jest to też konieczne, jeśli Twój syn nie jest alergikiem.

Jestem 5 tygodni po operacji ginekologicznej, która polegała na wycięciu jelita cienkiego. Mam duże problemy trawienne - biegunki i bóle brzucha. Czy można zażywać Vitestin?

Na podstawie opisu Twoich problemów i naszych doświadczeń z klientami, Vitestin® jest dla Ciebie odpowiedni i może Ci bardzo pomóc. Sprawdź autentyczne recenzje na naszej stronie internetowej. Osobiście rozmawiałem z wieloma innymi zadowolonymi klientami z podobnymi problemami. W przypadku dalszych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu 777 455 588.

Nie jest jasne, dlaczego oferujecie obniżoną cenę przy pierwszym zamówieniu, a następnie nadal pobieracie regularną cenę, 32 PLN za butelkę. Przynajmniej tak to działało w moim przypadku.

Zamówienie zostało złożone z innego sklepu internetowego. Zaletą innych sklepów internetowych jest to, że mogą one zaoferować Państwu, wraz z Vitestin®, wiele innych interesujących produktów, które są ważne dla Państwa organizmu jako złożonego systemu. I płacisz tylko jedną opłatę za wysyłkę lub kupujesz i odbierasz produkty osobiście.

Dla nas z kolei ważna jest bezpośrednia komunikacja z naszymi klientami, dzięki której możemy przygotować podstawy do dalszych badań i poznać efekty działania Vitestin®.

Chciałabym wypróbować Vitestin, ponieważ od dłuższego czasu mam zgagę i zaparcia.

Zgodnie z doświadczeniami naszych klientów, zalecamy minimum 6-dniową kurację = 6 szklanek. Następnie przekonasz się sam, zgodnie z własnymi odczuciami.

Czy Vitestin może być stosowany również w przypadku zapalenia żołądka?

Tak, Vitestin® jest odpowiednim suplementem diety w każdej części przewodu pokarmowego, ponieważ jest wszędzie o błony śluzowe, w tym żołądka.

W przypadku żołądka i przełyku wystarczy przyjmować ½ - 1/3 szklanki Vitestinu® dziennie,

1 szklanka Vitestinu® wystarcza na 2-3 dni.

Jeśli podzielisz go na dwie połówki, pozostała połowa wytrzyma do następnego dnia również poza lodówką.

Gdybyś podzieliła go na trzy 1/3, nie zostawiaj już słoika w lodówce.

Przyjmuj Vitestin® przez około 10-30 dni, a następnie sam oceń w zależności od swojego samopoczucia.

 

Czy istnieje możliwość wysłania produktu pocztą, czy konieczny jest odbiór osobisty w sklepie?

Codziennie wysyłamy kilkadziesiąt paczek, a pudełka mamy przystosowane do słoików, więc nie musisz się martwić, że je potłuczesz. Pudła wykonane są z mocnej tektury, z przegródkami z polistyrenu, a paczki oznaczone są jako delikatne.

Słoiki potłukły się podczas transportu, zawartość wygląda na uszkodzoną, pokrywki są wypukłe...co mam zrobić?

Skontaktuj się z nami telefonicznie, uzyskaj dokumentację fotograficzną, więcej pod poniższym linkiem.

 

Reklamacje

 

Czy napój ten może być stosowany przez kobiety w ciąży?

Tak jak w przypadku wszystkich suplementów diety, zgodnie z przepisami prawa podajemy, że nie jest on odpowiedni dla kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz dzieci poniżej 3 roku życia. Jednak decyzja o stosowaniu jest sprawą każdego, kto myśli o swoim zdrowiu i zdrowiu pochodzącym z natury. W razie pytań prosimy, by zadzwonić.

Nie mogę przełknąć Vitestinu... Otworzyłem dziś jeden słoik i nie mogę go połknąć. Razem z moimi kolegami próbowaliśmy pić przez słomkę i nawet ten test nie obył się bez odruchu wymiotnego.

W ciągu 2,5 roku 3 klientów miało ten sam problem, nie jesteś sam. Szkoda się poddawać już na samym początku, bo Vitestin, mimo swojej konsystencji, a raczej dzięki niej, jest tak skuteczny. I rzeczywiście setki klientów już podzielili się z nami, że im pomógł, i że próbowali wszystkiego możliwego na swoje problemy. Na początku kilka osób ma problem z konsystencją, ale po tygodniu lub więcej mówią, że się przyzwyczaili i że im zaczęło smakować. Rozumiemy, że konsystencja jest nietypowa, ale właśnie dlatego działa.

 

Kilka wskazówek, które warto wypróbować:

 

- lekko podgrzać - w kąpieli wodnej (nie używaj mikrofalówki - zniszczy cenne składniki)

- lub z drugiej strony, spróbuj zimnego z lodówki

- rozcieńczyć (rozsądnie...max 50/50) z sokiem owocowym, domowym syropem, itp., dobrze wymieszać lub zmiksować

- łykać powoli, obracać w ustach i powoli połykać - jednej pani zniknęły afty,

- lub przeciwnie, zamknąć oczy i wypić jednym haustem,

- itd.

Czy Vitestin ma skutki uboczne?

Skutki uboczne to częste łagodzenie problemów skórnych, zdenerwowania, dekoncentracji, aft, rozstroju żołądka, zgagi.

Powrót wigoru i energii życiowej.

Pomaga pozbyć się toksyn z organizmu.

Ma doskonały wpływ na wątrobę.

Poprawa stanu skóry, włosów i paznokci również jest warta uwagi.

Nie zauważyliśmy żadnych negatywów.

Córka 9 lat, 21 kg, cierpi na częste bóle brzucha po jedzeniu, nie wiemy od czego. Czy może przyjąć lekarstwo? Jaką dawkę?

W tym samym czasie zalecamy rutynowe badanie żołądka. W zależności od opinii lekarza, jakie będzie dalsze postępowanie i dawkowanie Vitestinu, zależy od przyczyny kłopotów. A także jak i kiedy, a jeśli trzeba, to po czym się one objawiają.

Dawkowanie jest wystarczające ok. 100 ml = ¼ szklanki dziennie, w sumie należy przyjmować np. 2 szklanki = 8 dni. Następnie zgodnie z wynikiem.

Czy Vitestin jest odpowiedni w starszym wieku? 78 lat?

Tak, to jest odpowiednie, mamy również zadowolonych klientów z grona starszych osób.

Czy można go stosować również w przypadku uporczywych zaparć po długotrwałym przyjmowaniu leków na bóle stawów (artroza)?

Tak, to jest odpowiednie, przynajmniej trochę ćwiczeń fizycznych jest dobre dla funkcji jelit. Mimo bólu stawów korzystne jest chodzenie, a przynajmniej codzienna dawka łagodnych ruchów rehabilitacyjnych, takich jak joga, tai-chi, pilates... Zalecam około 6 słoików = 6 dni kuracji, przyjmowanie zgodnie z zaleceniami. Gdy stolec się poprawi, wtedy kup ponownie około 6 szklanek.

Jaką ilość preparatu Vitestin zalecacie podawać dziecku w wieku 12 lat, ważącemu ok. 30 kg?

Dla osoby o wadze 30 kg optymalne byłoby spożywanie ½ szklanki dziennie. Najlepiej przyjmować go rano w godzinach 6-8, na czczo, wypić ½ szklanki, a następnie nie jeść i nie pić przez 1 godzinę. Dopiero potem zjedz śniadanie.

Pozostałą ½ zachowaj na następny dzień, w lodówce przechowa się przez 24 godziny. Lub włożyć do lodówki i pozostawić w pomieszczeniu do ogrzania na pół godziny rano, aby Vitestin® nie był wypity na zimno.

 

Czy Vitestin jest zarejestrowany jako lek?

Vitestin® został opracowany jako napój ziołowy i jest obecnie zarejestrowany jako suplement diety. Znajdujemy się pod nadzorem Ministerstwa Rolnictwa i Narodowego Instytutu Zdrowia. Pracujemy nad tym, aby Vitestin® stał się oficjalnie zatwierdzonym lekiem. Więcej informacji można znaleźć w części poświęconej badaniom.

 

Badania

 

Po wypiciu Vitestinu wiele moich nieprzyjemnych doznań zdrowotnych naprawdę zniknęło. Czuję się o wiele lepiej. Jak długo muszę jeszcze pić Vitestin?

Bardzo się cieszymy, że czuje się Pan lepiej. Jestem pewna, że wyniki ostatnich badań masz zapisane w swojej dokumentacji medycznej. Zalecamy przeprowadzenie kolejnej tury badań u swoich lekarzy. Porównaj swoje obecne wartości z wartościami przed spożyciem Vitestinu®. W ten sposób dowiesz się, czy należy kontynuować picie Vitestinu®, nawet jeśli obecnie czujesz się lepiej.

 

Doświadczenie z czasem użytkowania

 

Ile jednostek powinienem zamówić, jeśli chcę wypróbować Vitestin?

 

Jeśli przyjmujesz Vitestin® po raz pierwszy i na próbę, zalecamy zamówienie 15 jednostek.

W napoju pływa drobina, czy to problem?

W napoju mogą czasami pojawić się niewielkie pozostałości ziół, a w trakcie przechowywania można również zauważyć naturalne lekkie zmętnienie tworzące się przy powierzchni. Zarówno pozostałości roślinne jak i zmętnienie są pochodzenia ziołowego i nie stanowią wady. W procesie produkcji napój jest sterylizowany, a w procesie produkcji przestrzegane są surowe normy higieniczne. Napój został przebadany pod względem mikrobiologicznym, zawartości metali ciężkich i bezpieczeństwa wody.

Raporty z testów są załączone w kolejnych pytaniach.

Jak smakuje Vitestin?

Obecnie produkujemy Vitestin® bez aromatu. Jesteśmy dumni z tego, że nie dodajemy do produktu żadnych dodatków, aromatów, "esencji", słodzików czy konserwantów. Vitestin® ma naturalny, lekko sfermentowany zapach, który zawdzięcza zawartości ziół.

Czy przeprowadziliście analizę mikrobiologiczną Vitestinu?

Tak, zrobiliśmy to na kilku różnych próbkach i wyniki były doskonałe. Wszystkie próbki przeszły test termostatyczny (przechowywanie przez 10 dni w termostacie w temperaturze 37°C) i nie wykryto w nich sporulujących bakterii ani mikroorganizmów. Przyjrzyj się wynikom testu.

 

Protokoły badań

 

Czy testowałeś na obecność metali ciężkich w Vitestin?

Tak, a rezultat był doskonały: "Wszystkie oznaczone parametry są poniżej granicy oznaczalności odpowiednich metod i nie stanowią zagrożenia dla zdrowia". Zapoznaj się z raportem z badań.

 

Protokół badania

 

Czy analizowałeś wodę używaną do produkcji Vitestinu?

Tak, wykonaliśmy tę analizę w laboratorium akredytowanym przez CEVAK. Wszystkie 20 pozycji w teście zostało ocenionych jako "zaliczone". Zobacz wynik testu.

 

Protokół badania

 

Czy po wypiciu jednej dawki Vitestinu zostanę wyleczony?

Chcielibyśmy, abyś mógł. Przepisy Unii Europejskiej i ustawodawstwo czeskie zabraniają nam twierdzić, że suplement diety leczy.

 

Z drugiej strony, otrzymaliśmy wyniki badań laboratoryjnych od klientów uczestniczących w grupie badawczej, które pokazują, że w przypadku wrzodziejącego zapalenia jelita grubego lub choroby Crohna, pierwsza zauważalna poprawa następuje po około 10 dniach. Znacząca poprawa w zakresie markerów krwi lub stolca następuje po około 90 dniach. Stabilizacja normalnej biegunki lub zaparcia następuje w ciągu dwóch lub trzech dni. W przypadku przewlekłej i długotrwałej biegunki zdecydowana poprawa następuje po około 30 dniach.

 

Aby poznać obiektywny stan zdrowia wyściółki jelitowej, dołącz do grupy badawczej, wykonuj regularne badania obiektywnych markerów, abyś mógł porównać poprzednie wartości z obecnymi i przekonać się, jak szybko Twój stan się poprawia. Bądź cierpliwy i wierz w swój powrót do zdrowia. Masz prawo być zdrowy.

Więcej o grupie badawczej

 

Czy to możliwe, że mój wzdęty brzuch skurczył się po Vitestinie?

Tak, jest to możliwe. Informacje te zostały nam przekazane przez wielu klientów.

Wydaje mi się, że po Vitestinie lepiej przełykam, czy to możliwe?

Tak, jest to możliwe. Konsystencja napoju wygładza błony śluzowe od połknięcia w gardle, poprzez żołądek, jelita, aż do wydalenia.

Jestem cukrzykiem, czy mogę pić Vitestin?

Tak. Analiza wartości odżywczej preparatu Vitestin® wykazuje, że całkowita zawartość węglowodanów w 100 ml wynosi tylko 0,4 g, a wartość energetyczna w 100 ml jest mniejsza niż 12 kcal lub 50 kJ. Zawsze przestrzegaj planu żywieniowego zaleconego przez lekarza.

 

Analiza żywieniowa

 

Jaki jest cel Twojej grupy badawczej?

Grupa badawcza służy Państwu i nam.

 

Państwo, abyście mogli w regularnych odstępach czasu obiektywnie monitorować wpływ Vitestinu® na swoje zdrowie, otrzymali 50% zniżki na abonament Vitestinu®, mieli możliwość wymiany informacji z innymi klientami (dieta, postępy, długość stosowania itp.) i uzyskali dostęp do najnowszych wyników badań. Członkostwo jest bezpłatne.

 

Aby uzyskać obiektywne dowody na działanie Vitestinu®. W szczególności dokumenty te służą jako dowody do zatwierdzenia Vitestinu® jako leku, podstawa do zatwierdzenia oświadczeń o efektach w Europejskim Urzędzie ds. Bezpieczeństwa Żywności oraz do pisania artykułów w czasopismach naukowych.

Więcej o grupie badawczej

 

Czy to nie jest placebo?

Nie jest. Dołącz do grupy badawczej i zleć badania laboratoryjne obiektywnych markerów diagnozy związanej ze stosowaniem Vitestinu®, abyś mógł porównać poprzednie wartości z obecnymi.

 

 

Ile szklanek muszę wypić dziennie?

Jedna szklanka 390 ml Vitestin® rano, na pusty żołądek.

 

Instrukcja stosowania w ulotce dołączonej do opakowania 

 

Jakie zioła zawiera Vitestin? Czy mogą one przeciwdziałać przyjmowanym przeze mnie lekom?

Zioła i ich dokładne proporcje są tajemnicą produkcyjną. Zgodnie z przepisami są one zatem oznakowane jako "mieszanka ziół".

 

Zioła i rośliny, które mogą wchodzić w skład suplementów diety, reguluje dekret nr 225/2008 Sb., który m.in. określa warunki stosowania niektórych części roślin oraz listę roślin zakazanych. Dlatego też, jeśli obawiasz się ewentualnej obecności ziół, zapoznaj się z powyższymi linkami. Nasze produkty są zgodne z tym rozporządzeniem.

 

Zarządzenie

 

Z czego wykonany jest gęsty nośnik?

Gęsty środek, o konsystencji zbliżonej do smoothie, powstaje w procesie produkcji i uwalnia się ze składników wymienionych na opakowaniu lub we wkładce do opakowania pod hasłem "Składniki".

Czy po otwarciu muszę wypić napój za jednym razem?

Po otwarciu szklanki należy wypić zawartość powoli, łykami, w ciągu piętnastu minut. Odczekaj godzinę, a następnie zjedz śniadanie.

 

Instrukcja stosowania w ulotce dołączonej do opakowania

 

Czy muszę podgrzać Vitestin przed wypiciem?

Nie musisz niczego podgrzewać, jeśli lubisz zimne napoje i czujesz się po nich zadowolony. Zalecamy jednak spożywanie napoju w temperaturze pokojowej.

 

Warunki przechowywania i magazynowania - patrz ulotka dołączona do opakowania

 

Czy słoiki z Vitestinem należy przechowywać w lodówce?

Nie musisz. Słoiki z Vitestinem® w puszkach należy przechowywać wśród innych napojów w puszkach, tak jak się do tego przyzwyczaili Państwo - w spiżarni, w piwnicy na czwartym stopniu. Otwarty napój spożyć w ciągu 24 godzin i przechowywać w lodówce.

 

Warunki przechowywania i magazynowania - patrz ulotka dołączona do opakowania

 

Dlaczego muszę odczekać godzinę po wypiciu Vitestinu? Chcę teraz zjeść śniadanie.

Vitestin dostaje wystarczająco dużo czasu, aby zacząć działać na wyściółce jelita, powleka ją i pieści. Daj mu ten czas.

Rano nie mogę nic przełknąć, więc kiedy powinienem pić Vitestin?

 

Wypij powoli szklankę Vitestinu® jako pierwszy posiłek, w czasie, kiedy jesteś w stanie "zjeść śniadanie". Po wypiciu pełnej szklanki Vitestinu® należy odczekać godzinę, a następnie zjeść śniadanie w wygodny dla siebie sposób.

Czy mogę energicznie wstrząsać lub mieszać Vitestin?

 

Tak.

Czy mogę dodać coś do mojego Vitestinu?

 

Vitestin® można mieszać z owocami, sokiem owocowym, miodem. Jeśli cierpisz na ostre dolegliwości lub jesteś cukrzykiem, zalecamy pominięcie owoców i miodu do czasu ustabilizowania się Twojego stanu zdrowia.

Czy mogę pić Vitestin na noc?

 

Tak, jeśli budzisz się w nocy i czujesz pragnienie, wypij Vitestin®. Następnie rano możesz od razu zacząć jeść śniadanie, tak jak jesteś przyzwyczajony.

 

 

Mam ostre zapalenie odbytnicy, hemoroidy, krwawienie. Czy mogę pić Vitestin?

 

Tak, polecamy go na podstawie raportów klientów.

Nie zdiagnozowano u mnie choroby Leśniowskiego-Crohna, ale dręczy mnie inna choroba jelit. Czy mogę pić Vitestin?

 

W razie wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem. Następnie napisz do nas raport i rozważ dołączenie do grupy badawczej.

Karmię piersią, czy mogę pić Vitestin?

 

To, co matka karmiąca piersią je i pije, jest przyswajane przez dziecko w mleku matki. Jeśli Ty czujesz się dobrze pijąc Vitestin®, Twoje dziecko prawdopodobnie też będzie się dobrze czuło. Spróbuj sprawdzić, czy bąki i wzdęty brzuszek Twojego dziecka poprawią się, jeśli sama będziesz piła Vitestin®.

Czy mogę dać pić Vitestin także mojemu dziecku? To zależy ode mnie.

 

Postępuj zgodnie ze swoimi zasadami dotyczącymi tego, co podawać dziecku, aby zasmakowało w diecie dorosłych.

 

 

Mój mąż pije Vitestin, ponieważ ma takie problemy. Nic mi nie jest. Ja też mogę być?

 

Gratuluję zdrowia. Zapraszamy do przyjmowania Vitestin®. Czasami zażywasz go rano na pusty żołądek, czasami po prostu popijasz go w ciągu dnia, kiedy masz na to ochotę. Jeśli zauważysz jakąkolwiek inną poprawę swojego zdrowia, napisz do nas o tym.

Czy jest coś, co mogę zrobić, aby zapobiec powrotowi kłopotów i chorób?

 

Jedz więcej owoców i warzyw. Włącz do swojej diety więcej żywych pokarmów. Jeśli dziś masz z tym problem, powoli przyzwyczajaj się do diety wegetariańskiej. Przeżuwaj dokładnie. Najlepsze są domowe, czeskie warzywa i owoce. Nie te, które są importowane, lub które są spryskiwane, ulepszane i przedłużane w okresie przydatności do spożycia.

 

Następnie zastanów się nad swoim stylem życia. Nie musisz zacząć chodzić na siłownię - zacznij więcej chodzić. Kilka dłuższych spacerów w tygodniu sprawi, że całe twoje ciało będzie się ruszać, a twoje jelita zaczną lepiej pracować, gdy będziesz się ruszać, a tym samym przetwarzać jedzenie.

 

Choroby mogą pochodzić z twojej głowy. Przede wszystkim kochaj siebie bardziej. Kochaj siebie. Nawet z twoimi wadami. Nikt nie jest doskonały. Następnie postaraj się wyeliminować stres i przyczyny, które go wywołują. Zwolnij. Rób więcej tego, co kochasz. Rozwijaj swoje pasje. Zacznij wreszcie robić to, co zawsze chciałeś robić - zacznij malować, ułóż drzewo genealogiczne, zacznij śpiewać w chórze, pisz wiersze.

Nezávadnost
bottom of page