top of page

Karta podarunkowa

227 zł

Kupon podarunkowy nie może się nie udać. Wartość bonu podarunkowego dotyczy zawsze pełnego pudełka lub możesz wpisać własną kwotę.
Wybierz wartość i stwórz własny bon upominkowy, pisząc osobistą wiado
...
Kupon podarunkowy nie może się nie udać. Wartość bonu podarunkowego dotyczy zawsze pełnego pudełka lub możesz wpisać własną kwotę. Wybierz wartość i stwórz własny bon upominkowy, pisząc osobistą wiado

227 zł
525 zł
813 zł
1005 zł
Inna kwota

Karta przyjdzie pocztą elektroniczną. Można edytować i pisać na komputerze w programie Adobe Acrobat Reader (zwykle instalowanym na każdym komputerze jako przeglądarka plików pdf) Uzupełnij tekst za pomocą ikony „Wypełnij i podpisz”. Nie wysyłamy fizycznie wydrukowanych kart.

image.jpg

Karta jest ważna przez 24 miesiące od daty zakupu: miesiące od daty zakupu: Liczba miesięcy, przez które można korzystać z karty przed upływem jej ważności.

Jak można kupić karty podarunkowe? Wybierasz kwotę, wprowadzasz dane odbiorcy, ustalasz, kiedy chcesz otrzymać kartę i płacisz. Po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem zakupu. Wskazówka: możesz też kupić karty upominkowe dla siebie.

W jaki sposób odbiorcy kart podarunkowych otrzymują swoje karty? Odbiorca karty podarunkowej otrzyma wiadomość e-mail z tematem „Właśnie otrzymałeś kartę podarunkową od Michaela Nováka” (z odpowiednią nazwą). Ich unikalny kod karty podarunkowej pojawi się w wiadomości e-mail.

W jaki sposób odbiorcy mogą zrealizować karty podarunkowe przy kasie? Aby zrealizować kartę, przejdź do naszego sklepu internetowego. Przy kasie wybierz Zrealizuj kartę podarunkową i wprowadź unikalny kod karty podarunkowej.

Co się stanie, jeśli całkowita wartość zamówienia jest większa niż pozostała wartość karty podarunkowej? Jeśli wartość sprzedaży jest wyższa niż wartość karty, klienci mogą zapłacić pozostały koszt, korzystając z innych metod płatności.

Co się stanie, jeśli całkowita wartość zamówienia będzie mniejsza niż wartość karty podarunkowej? Kwota pozostała po zakupie może zostać wykorzystana na przyszłe zakupy. Na przykład, jeśli klient ma kartę podarunkową o wartości 2000 CZK i wyda 960 CZK, może wykorzystać pozostałe 1040 CZK na przyszłe zakupy na naszej stronie internetowej.

Czy posiadacze kart podarunkowych mogą sprawdzić swoje saldo? Odbiorcy nie mają obecnie możliwości sprawdzenia salda karty podarunkowej.

Czy kartę podarunkową można zrealizować w sklepie stacjonarnym? Niestety, klienci nie mogą realizować kart podarunkowych offline, tylko tutaj, w e-sklepie.

bottom of page