top of page

dawkowanie i sposób użycia

Dawka dzienna = 1 szklanka (390 ml)

Minimalny czas trwania leczenia = 6 - 15 dni

(w zależności odrodzaju i czasu trwania dolegliwości)

Vitestin® należy przyjmować codziennie , aż do ustąpienia dolegliwości. Następnie Vitestin® może być stopniowo odstawiany.

Zalecana dzienna porcja to

1⁄2 szklanki = 200 ml na żołądek i przełyk,

1 szklanka = 390 ml na jelita

przez 3 lub więcej dni w zależności od problemu.

To stosunkowo większa objętość i gęsta żelowa konsystencja

zapewnia, że ​​Vitestin® dociera i działa wystarczająco długo dla każdego wymagane miejsca przewodu pokarmowego

Zmniejsz dawkę z 1 x dziennie do 1 x co dwa dni, a następnie stopniowo do 1 x co 14 dni i według Twojego samopoczucia.

W większości przypadków zmiany w zdrowiu są stopniowe, z dnia na dzień, ale mogą też być skokowe, zobacz opinie klientów.

 

Z doświadczenia klientów wiemy, że w niektórych przypadkach (około 5% osób) może wystąpić niewielkie pogorszenie w ciągu pierwszych 3-4 dni (bardzo rzadkie lub przerywane stolce). 

postava_pozadi_sRRGB_edited.png
  • zaczyna się stabilizować po kilku dniach użytkowania.

Normalny szybki lub wolny ruch jelit
Przewlekłe lub długotrwałe
  • w przypadku częstego wypróżniania w szybkich odstępach czasu lub odwrotnie, powolnej aktywności jelit lub naprzemiennych stanów i innych problemów jelitowych i trawiennych, ostateczna stabilizacja normalnych funkcji następuje po około 10 do 30 dniach.

Długotrwały, przewlekły i uporczywy, profesjonalnie określony i dokładnie zdiagnozowany
  • Pierwsze reakcje pojawiają się po około 10 dniach. Jeśli monitorujesz markery laboratoryjne związane z diagnozą (zwłaszcza kalprotektynę), pierwsze badanie po 30 dniach stosowania powinno już potwierdzić odpowiedź na preparat według zmierzonych wartości. Zaleca się, aby po około 90 dniach stosowania przystąpić do zasadniczego oznaczania markerów stolca poprzez profesjonalne badanie.

Vitestin® zaleca się przyjmować, gdy przewód pokarmowy jest jak najbardziej pusty. To znaczy rano, na czczo. Vitestin® powinien być popijany spokojnie i powoli, być może przez 5 do 15 minut. Niektórzy piją ją nawet na "ex", zwłaszcza panowie, gdy rano są spragnieni.

 

Najlepiej spożywać go w temperaturze pokojowej. Pozostawić substancje ziołowe w przewodzie pokarmowym na co najmniej 1 godzinę, tzn. nie jeść i nie pić, a dopiero potem zjeść lekkie śniadanie.

 

Jeśli 1 szklanka rano to dla Ciebie za dużo, wypij ½ do ¾ szklanki, a pozostałe ½ do ¼ po południu, między godziną 14 a 16. Lepiej jest zjeść obiad jak najwcześniej, aby można było przyjąć również tę drugą porcję Vitestinu®, aby przewód pokarmowy był jak najmniej obciążony.

 

Po wypiciu Vitestinu® nie należy jeść ani pić przez godzinę, aby wszystkie substancje ziołowe mogły się uspokoić i zadziałać dobroczynnie.

 

Jeśli górna połowa przewodu pokarmowego, tj. od żołądka w górę, jest niespokojna, można automatycznie zmniejszyć dawkę o połowę. Zachowaj drugą połowę na następny dzień lub popijaj ją w ciągu dnia poza jedzeniem i piciem. Vitestinu® nie należy niczym popijać, ani nie popijać nim jedzenia, gdyż niepotrzebnie osłabia to jego działanie.

bottom of page