top of page
Przepisy na lepsze (lżejsze) samopoczucie 

 

Zapisz się a w zamian dostaniesz od nas od nas e-książkę kucharską pełną przepisów opartych na diecie bezresztkowej w chorobach jelit. 

Dostępna tylko w języku czeskim

Dziękuję za twoje zaufanie!

Dziękuję za twoje zaufanie!E-mailem Od czasu do czasu będziemy wysyłać Ci wiadomości o Vitestin. Na pewno nie będziemy Cię spamować :) Właśnie wysłaliśmy link do pobrania e-książki kucharskiej na podany przez Ciebie e-mail.
Titulka_Recepty_pro_leh(p)čí_pocit_verze

Rozmiar A5

Na początku był pomysł. Pomysł, że byłoby wspaniale zebrać razem przepisy od ludzi, którzy mają problemy z wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego i chorobą Crohna. Przepisy sprawdzone wyłącznie przez osoby, którym pomagają w trawieniu lub nie pogarszają istniejące problemy.

Zabraliśmy się do tego z największym zaangażowaniem i po kilku miesiącach udało nam się. Książkę kucharską i zawarte w niej przepisy zbudowaliśmy w oparciu o spotkania i rozmowy z klientami, doświadczenia kilku członków grupy badawczej oraz źródła literatury naukowej. Z dumą przedstawiamy nasze  Przepisy na lepsze (lżejsze) samopoczucie: opracowane na podstawie diety beztłuszczowej w chorobach jelit. Jeśli się zarejestrujesz, otrzymasz od nas tę publikację w formie elektronicznej bezpłatnie.

Co znajdujesz w środku?

  • Ogólne zasady żywienia podczas długotrwałych zaburzeń trawienia

  • odpowiednie i nieodpowiednie podstawowe produkty żywnościowe w przypadku problemów jelitowych

  • 12 przepisów na zupy

  • 14 przepisów na dania główne

  • 13 przepisów na słodkie desery

  • 4 przepisy na śniadanie i przekąski

Komunikat prasowy strona 59  - pobierz>

Cytowane publikacje

 

NATURA IMUNECO. Przepisy na lepsze (lżejsze) samopoczucie: Zbudowane na bazie diety beztłuszczowej w chorobach jelit [online]. České Budějovice, 2018, 57 s. [cyt. 2018-03-09]. ISBN 978-80-270-3597-7. Dostępny pod adresem: www.vitestin.cz

Podziękowania

Dziękujemy pracownikom firmy NATURA IMUNECO, Ltd., wszystkim darczyńcom i H. Krubovej, która zaprojektowała publikację.

kucharka_view_750x500px.jpg
bottom of page