top of page

Ozonowanie
powierzchnie produkcyjne i magazynowe

Aby odpowiedzieć na potrzeby naszych Klientów, będziemy informować Państwa w tym miejscu o bieżącej sytuacji i odpowiadać na najważniejsze pytania.

W chwili obecnej wykonujemy: dezynfekcję wszelkiego rodzaju pomieszczeń przy użyciu generatorów ozonu:

Ozon (O3) niszczy wszystkie rodzaje WIRUSÓW, BAKTERII, ROZTOCZY, PLEŚNI, BRZYDKICH ZAPACHÓW i innych niepożądanych substancji organicznych bez użycia szkodliwych dla środowiska środków chemicznych.

 

Dezynfekcja ozonem jest najbardziej skuteczna, naturalna i przyjazna dla środowiska. Żadna bakteria ani wirus nie jest w stanie oprzeć się ozonowi. Ozon usuwa 100% źródła nieprzyjemnego zapachu i dezynfekuje każdy zakamarek!

 

Kiedy ozon zniszczy bakterie, pleśń i inne substancje organiczne, staje się niestabilny i po prostu zamienia się z powrotem w tlen.

 

Ozon doskonale eliminuje również wszelkie zapachy powstałe w wyniku działania biologicznego. Ozon jest stosowany od ponad stu lat do dezynfekcji wody pitnej oraz do sterylizacji narzędzi chirurgicznych.

 

Ozon jest trujący dla ludzi, zwierząt i roślin, dlatego podczas dezynfekcji pomieszczenia są całkowicie oczyszczane.  Następnie jest on dokładnie wentylowany.

ozon2.jpg

 

Przepływ powietrza >.

 1. Powietrze jest zasysane z wentylatora przez filtr

 2. Wentylator napędza dalej powietrze 

 3. Cząsteczki tlenu są rozszczepiane przez wyładowanie elektryczne.

 4. Tworzy się ozon. Pochłania i niszczy zapachy oraz szkodliwe substancje

Główne zalety:

 • Bardzo przyjazny dla środowiska

 • Wysoka wydajność

 • Odpowiednie dla osób cierpiących na alergię i astmę

·       

Funkcje:

 • Usuwa bakterie, wirusy, substancje zapachowe itp.

 • Po zastosowaniu ozon sam się rozpada, nie pozostawiając zapachu, ani żadnych resztek. Ozon nie zawiera niebezpiecznych dla człowieka substancji chemicznych i nie ma wpływu na środowisko.

 • Po jego zastosowaniu nie pozostają żadne szkodliwe substancje, a ozon szybko rozkłada się (przekształca) w tlen.

 • Dezynfekcja ozonem pozwoli Ci znów oddychać świeżym powietrzem.

Czy istnieje ryzyko zakażenia przez zamówiony towar?

Jak dotąd nie potwierdzono żadnego przypadku tego typu przeniesienia. Jest bardzo mało prawdopodobne, aby wystąpił taki splot czynników, że chory człowiek zaraziłby przesyłkę, wirus przetrwałby podróż dookoła świata, a mimo to dotarłby do błon śluzowych odbiorcy i wywołał chorobę. Jeśli nadal masz obawy, wystarczy zdezynfekować opakowanie i dokładnie umyć lub zdezynfekować ręce po kontakcie z nim. (mzcr.cz)

Jak také doporučuje britský lékař John Torres. Podle něj by lidé měli balík nejprve vydezinfikovat, pak teprve otevřít, následně obal vyhodit a umýt si ruce. Vnitřek balíčku je dobré také dezinfikovat, nebo jej alespoň na 24 hodin někam odložit.

 

Dokonce hned po vypuknutí epidemie jsme zavedli ochranná opatření a podnikli kroky, aby zákazníkům byly objednávky doručeny bez fyzického kontaktu.

Aktualne informacje  można również znaleźć tutaj:: https://www.who.int/ lub kierować się zdrowym rozsądkiem.

 

Czy NATURA IMUNECO oferuje bezdotykową formę transportu?

TAK, firmy dostarczające nam towar zagwarantowały dostawę zbliżeniową. Jeśli podałeś swój numer podczas składania zamówienia, kurier skontaktuje się z Tobą przed dostawą. Twój podpis nie jest wymagany. Twoje zamówienie zostanie zrealizowane bez konieczności osobistego kontaktu.

Jak długo trwa wysyłka zamówień online?

Ze względu na obecną sytuację, czas realizacji może ulec wydłużeniu. Dołożymy jednak wszelkich starań, aby przesyłka dotarła do Państwa w jak najkrótszym czasie!

"Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie".

Twój zespół NATURA IMUNECO

bottom of page